Komentarze użytkownika pt.janicki, strona 384
Przejdź do głównej strony użytkownika pt.janicki
-
...a roślinność nachalna...
-
...a czego, Hoolatyko, słuchałaś?...
-
... :-) ...
-
"...ciekawe, jak długo będę leciał?..."
-
"...oj, to chyba nie eukaliptus!..."
-
...ustawka...
-
"...coś mnie plecy swędzą!..."
-
"...a sięgnę do kieszeni po okulary!..."
-
...takie wysokie wrzosy?...
-
...a może kangurzyca?...
-
...a roślinność nachalna...
-
...a czego, Hoolatyko, słuchałaś?...
-
... :-) ...
-
"...ciekawe, jak długo będę leciał?..."
-
"...oj, to chyba nie eukaliptus!..."
-
...ustawka...
-
"...coś mnie plecy swędzą!..."
-
"...a sięgnę do kieszeni po okulary!..."
-
...takie wysokie wrzosy?...
-
...a może kangurzyca?...