Komentarze użytkownika pt.janicki, strona 384

Przejdź do głównej strony użytkownika pt.janicki

  1. pt.janicki
    pt.janicki (15.09.2017 21:59)
    ...a roślinność nachalna...
  2. pt.janicki
    pt.janicki (15.09.2017 21:58)
    ...a czego, Hoolatyko, słuchałaś?...
  3. pt.janicki
    pt.janicki (15.09.2017 21:56)
    ... :-) ...
  4. pt.janicki
    pt.janicki (15.09.2017 21:56)
    "...ciekawe, jak długo będę leciał?..."
  5. pt.janicki
    pt.janicki (15.09.2017 21:55)
    "...oj, to chyba nie eukaliptus!..."
  6. pt.janicki
    pt.janicki (15.09.2017 21:54)
    ...ustawka...
  7. pt.janicki
    pt.janicki (15.09.2017 21:54)
    "...coś mnie plecy swędzą!..."
  8. pt.janicki
    pt.janicki (15.09.2017 21:53)
    "...a sięgnę do kieszeni po okulary!..."
  9. pt.janicki
    pt.janicki (15.09.2017 21:50)
    ...takie wysokie wrzosy?...
  10. pt.janicki
    pt.janicki (15.09.2017 21:49)
    ...a może kangurzyca?...