Komentarze użytkownika pt.janicki, strona 353

Przejdź do głównej strony użytkownika pt.janicki

  1. pt.janicki
    pt.janicki (24.09.2017 12:04)
    ++++++
  2. pt.janicki
    pt.janicki (24.09.2017 12:03)
    +++++
  3. pt.janicki
    pt.janicki (24.09.2017 12:01)
    ...europalety mają wiele zastosowań...
  4. pt.janicki
    pt.janicki (24.09.2017 12:00)
    ++++
  5. pt.janicki
    pt.janicki (24.09.2017 11:55)
    ...w drogę!...
  6. pt.janicki
    pt.janicki (24.09.2017 11:55)
    ...widać, że zjadliwa...
  7. pt.janicki
    pt.janicki (24.09.2017 11:53)
    ...i drzwi, i skrzynka na listy ... :-) ...
  8. pt.janicki
    pt.janicki (24.09.2017 11:52)
    ...portal skromniejszy od absydy z poprzedniego zdjęcia...
  9. pt.janicki
    pt.janicki (24.09.2017 11:50)
    "...fajnie jest się fajnie poczuć!..."
  10. pt.janicki
    pt.janicki (24.09.2017 11:49)
    ...jak w szkle...