Komentarze użytkownika pt.janicki, strona 350
Przejdź do głównej strony użytkownika pt.janicki
-
...niczym sztokfisze...
-
...się Afrykanie ucieszą...
-
... :-) ...
-
...skoro gdzieś jedzą mrówki...
-
...to się je?...
-
...o qrczę!...
-
...hmmm...
-
...to jednak Włochy ... :-) ...
-
...dostojnie!...
-
...czyli będzie coś z Dolomitów! ... :-) ...
-
...niczym sztokfisze...
-
...się Afrykanie ucieszą...
-
... :-) ...
-
...skoro gdzieś jedzą mrówki...
-
...to się je?...
-
...o qrczę!...
-
...hmmm...
-
...to jednak Włochy ... :-) ...
-
...dostojnie!...
-
...czyli będzie coś z Dolomitów! ... :-) ...