Komentarze użytkownika iwonka55h, strona 459

Przejdź do głównej strony użytkownika iwonka55h

  1. iwonka55h
    iwonka55h (04.01.2013 10:55)
    dzięki za wieczorny spacer po stolicy.
  2. iwonka55h
    iwonka55h (04.01.2013 10:54)
    by znowu nas zaskoczyć...
  3. iwonka55h
    iwonka55h (04.01.2013 10:53)
    no rzeczywiście jest podobne, ale jak staniesz gdzieś ze statywem i robisz zdjęcia na długich czasach to efekt duszków można wszędzie osiągnąć, tam gdzie chodzą ludziki, oczywiście.
  4. iwonka55h
    iwonka55h (04.01.2013 10:47)
    jestem "za".
  5. iwonka55h
    iwonka55h (04.01.2013 10:41)
    też pisałam u Natalii, z nadzieją, że szybciej posta przeczyta i przekaże gdzie trzeba.
    Póki co odświeżę podróż.
  6. iwonka55h
    iwonka55h (04.01.2013 10:37)
    Piotrze, gratuluję cierpliwości i dzięki.
  7. iwonka55h
    iwonka55h (03.01.2013 18:30)
    ale przed Grobem Nieznanego Żołnierza był jeden "moherowy beret"...
  8. iwonka55h
    iwonka55h (03.01.2013 18:29)
    dzięki za warszawski spacerek i pozdrawiam noworocznie...
  9. iwonka55h
    iwonka55h (03.01.2013 18:28)
    to jest jeden budynek.
  10. iwonka55h
    iwonka55h (03.01.2013 18:27)
    kiedyś było takie coś jak "hotele orbis".