Komentarze użytkownika iwonka55h, strona 325
Przejdź do głównej strony użytkownika iwonka55h
-
Leszku, dojechałam do Krakowa, jeszcze powrócę, pozdrawiam.
-
Super podróż, pozdrowienia dla Jaśka...
-
i skromna ilość kabelków...
-
Miło było obejrzeć, zapachniało wakacjami....
-
Olu, a któż by nie lubił takich sympatycznych wycieczek. Ja zaraz wspominam lata dziecięce.
-
tym czarnym po lewej nalewano wody do parowozu, a to po prawej to pewnie do węgla służyło.
-
ja też pamiętam tak otwierane okna...
-
nie, to jest strona exterka i ich forum.
-
Renia już pomału wraca...
więcej tutaj
http://www.extrek.pl/forum/viewtopic.php?t=250
albo na moim profilu na FB.
Jest bardzo zadowolona, ekipa super, dużo zwiedzają....
-
Smoku, good morning o wieczorku...
-
Leszku, dojechałam do Krakowa, jeszcze powrócę, pozdrawiam.
-
Super podróż, pozdrowienia dla Jaśka...
-
i skromna ilość kabelków...
-
Miło było obejrzeć, zapachniało wakacjami....
-
Olu, a któż by nie lubił takich sympatycznych wycieczek. Ja zaraz wspominam lata dziecięce.
-
tym czarnym po lewej nalewano wody do parowozu, a to po prawej to pewnie do węgla służyło.
-
ja też pamiętam tak otwierane okna...
-
nie, to jest strona exterka i ich forum.
-
Renia już pomału wraca...
więcej tutaj
http://www.extrek.pl/forum/viewtopic.php?t=250
albo na moim profilu na FB.
Jest bardzo zadowolona, ekipa super, dużo zwiedzają.... -
Smoku, good morning o wieczorku...