Komentarze użytkownika iwonka55h, strona 325

Przejdź do głównej strony użytkownika iwonka55h

  1. iwonka55h
    iwonka55h (26.09.2013 20:07)
    Leszku, dojechałam do Krakowa, jeszcze powrócę, pozdrawiam.
  2. iwonka55h
    iwonka55h (26.09.2013 19:48)
    Super podróż, pozdrowienia dla Jaśka...
  3. iwonka55h
    iwonka55h (26.09.2013 19:29)
    i skromna ilość kabelków...
  4. iwonka55h
    iwonka55h (26.09.2013 19:27)
    Miło było obejrzeć, zapachniało wakacjami....
  5. iwonka55h
    iwonka55h (26.09.2013 19:21)
    Olu, a któż by nie lubił takich sympatycznych wycieczek. Ja zaraz wspominam lata dziecięce.
  6. iwonka55h
    iwonka55h (26.09.2013 19:20)
    tym czarnym po lewej nalewano wody do parowozu, a to po prawej to pewnie do węgla służyło.
  7. iwonka55h
    iwonka55h (26.09.2013 19:11)
    ja też pamiętam tak otwierane okna...
  8. iwonka55h
    iwonka55h (25.09.2013 16:01)
    nie, to jest strona exterka i ich forum.
  9. iwonka55h
    iwonka55h (25.09.2013 14:55)
    Renia już pomału wraca...
    więcej tutaj
    http://www.extrek.pl/forum/viewtopic.php?t=250
    albo na moim profilu na FB.
    Jest bardzo zadowolona, ekipa super, dużo zwiedzają....
  10. iwonka55h
    iwonka55h (24.09.2013 21:21)
    Smoku, good morning o wieczorku...