Komentarze użytkownika kuniu_ock, strona 590

Przejdź do głównej strony użytkownika kuniu_ock

  1. kuniu_ock
    kuniu_ock (29.10.2009 19:52)
    Monix :)) siema siema ;)
  2. kuniu_ock
    kuniu_ock (29.10.2009 19:48)
    aaach Robercie... zapomniałem napisać... Irlandię? chłonąć? umysłem? nieeeee.... trzeba Jej pozwolić samej zadziałać, dać Jej przeniknąć na wskroś ducha. Uwierz mi - ona to sama zrobi lepiej niż człowiek próbując "chłonąć umysłem".
  3. kuniu_ock
    kuniu_ock (29.10.2009 19:43)
    wniosek prosty... i słoneczko, i baba - Rzym ;P
  4. kuniu_ock
    kuniu_ock (29.10.2009 17:57)
    ach.... a czy ja kiedykolwiek się na Ciebie gniewałem? No wiesz...?

    :)
  5. kuniu_ock
    kuniu_ock (29.10.2009 17:49)
    Agaaaaa!!! :D udanej i bezpiecznej podróżyyy!!! :)))) Widzę, że się nie obijasz! :D tak trzymać! :D
    Pozdrówki :))
  6. kuniu_ock
    kuniu_ock (29.10.2009 17:48)
    nieeeeeee..
  7. kuniu_ock
    kuniu_ock (29.10.2009 17:42)
    ale za to jaki krzywy kij!

    ;P
  8. kuniu_ock
    kuniu_ock (29.10.2009 17:41)
    nie pisz lepiej otwarcie, bo...
    ...i pod drzwiami staną i nocą
    kolbami w drzwi załomocą...

    a wtedy..

    Ty - ze snu ponosząc skroń
    stań u drzwi!
    ;)


    ups.. przepraszam, ciut mnie poniosło ;)
  9. kuniu_ock
    kuniu_ock (29.10.2009 17:33)
    fajne kamienie ;P
  10. kuniu_ock
    kuniu_ock (29.10.2009 17:31)
    taki "amierykańskij sputnik"? ;P
    niczym w piosence kabaretu OTTO:
    Głęboka studzienka, głęboko kopana! A w środku rakieta jak wymalowana! ;P

    że nie wspomnę o piosence z dzieciństwa o kolorowych kredkach, które to "czerwoną rakietę namalują mi" ;)

    ot taki tam... duchowny silosik rakietowy ;)