Komentarze użytkownika kuniu_ock, strona 524
Przejdź do głównej strony użytkownika kuniu_ock
-
makowca? :D
-
świąteczne dzień dobry :)
-
ano to już, sofę w kąt! :)
dobranocka :)
-
łoooooooooooooooo.... :D Kubdu, samą prawdę napisałaś!! :D
-
o tak :D dobry koniaczek nie jest zły! ;)
-
Dzieeeeń doooo bryyyyy :)
[prezencik] :D
-
Witam :)
Wszystkiego dobrego, masę zdrowia, udanych, fascynujących podróży, fotek udanych, spełnienia marzeń :) Świąteczno-Noworocznie :)
Teraz przejdźmy do konkretów ;)
Postanowiłem zwrócić się z pytaniem-prośbą o pomoc. Tutaj a nie w mailu, bo ciekawi mnie, czy tylko ja mam taki problem, czy inni Użytkownicy również (proszę więc - piszcie).
Mianowicie - podczas ładowania swojego profilu (pominę fakt, że zawsze ładowanie własnego profilu wlokło się niesamowicie) muli, muli, aż w końcu wyskakuje mi coś takiego:
Proxy Error
The proxy server received an invalid response from an upstream server.
The proxy server could not handle the request GET /u/kuniu_ock.
Reason: Error reading from remote server
Niestety jest to bardzo często. Niezależnie od przeglądarki, od komputera (czy to np mój komp, komp taty, czy jeszcze gdzieś indziej), również od łącza, z którego korzystam; no ale nie ma co się dziwić, skoro jest to problem z pobieraniem danych z serwera (więc problem z połączeniem?). Aby w końcu odpalić swój profil trzeba po kilka (czasem do kilkunastu!) razy odświeżać stronkę.
Czy Wy też spotykacie ten problem?
Pozdrawiam wszystkich :)
Krzysiek
-
:D
dwa razy przysiadałem do tej podróży, całości na raz nie dałem rady. ło rany, świetne! :D bardzo fajnie się czyta tę relację :D
czekam zatem.. :D
-
wszystkiego najlepsiejszego :)
-
Ano wszystkiego naj! :)
Andrzeju.. toć nawet w "Piratach z Karaibów" było wyjaśnione co i jak z sercem.. i to nawet nie na dłoni, tylko w skrzyni...
;)
-
makowca? :D
-
świąteczne dzień dobry :)
-
ano to już, sofę w kąt! :)
dobranocka :) -
łoooooooooooooooo.... :D Kubdu, samą prawdę napisałaś!! :D
-
o tak :D dobry koniaczek nie jest zły! ;)
-
Dzieeeeń doooo bryyyyy :)
[prezencik] :D -
Witam :)
Wszystkiego dobrego, masę zdrowia, udanych, fascynujących podróży, fotek udanych, spełnienia marzeń :) Świąteczno-Noworocznie :)
Teraz przejdźmy do konkretów ;)
Postanowiłem zwrócić się z pytaniem-prośbą o pomoc. Tutaj a nie w mailu, bo ciekawi mnie, czy tylko ja mam taki problem, czy inni Użytkownicy również (proszę więc - piszcie).
Mianowicie - podczas ładowania swojego profilu (pominę fakt, że zawsze ładowanie własnego profilu wlokło się niesamowicie) muli, muli, aż w końcu wyskakuje mi coś takiego:
Proxy Error
The proxy server received an invalid response from an upstream server.
The proxy server could not handle the request GET /u/kuniu_ock.
Reason: Error reading from remote server
Niestety jest to bardzo często. Niezależnie od przeglądarki, od komputera (czy to np mój komp, komp taty, czy jeszcze gdzieś indziej), również od łącza, z którego korzystam; no ale nie ma co się dziwić, skoro jest to problem z pobieraniem danych z serwera (więc problem z połączeniem?). Aby w końcu odpalić swój profil trzeba po kilka (czasem do kilkunastu!) razy odświeżać stronkę.
Czy Wy też spotykacie ten problem?
Pozdrawiam wszystkich :)
Krzysiek -
:D
dwa razy przysiadałem do tej podróży, całości na raz nie dałem rady. ło rany, świetne! :D bardzo fajnie się czyta tę relację :D
czekam zatem.. :D -
wszystkiego najlepsiejszego :)
-
Ano wszystkiego naj! :)
Andrzeju.. toć nawet w "Piratach z Karaibów" było wyjaśnione co i jak z sercem.. i to nawet nie na dłoni, tylko w skrzyni...
;)