Komentarze użytkownika kuniu_ock, strona 524

Przejdź do głównej strony użytkownika kuniu_ock

  1. kuniu_ock
    kuniu_ock (26.12.2009 12:11)
    makowca? :D
  2. kuniu_ock
    kuniu_ock (26.12.2009 12:10)
    świąteczne dzień dobry :)
  3. kuniu_ock
    kuniu_ock (25.12.2009 21:31)
    ano to już, sofę w kąt! :)
    dobranocka :)
  4. kuniu_ock
    kuniu_ock (25.12.2009 21:23)
    łoooooooooooooooo.... :D Kubdu, samą prawdę napisałaś!! :D
  5. kuniu_ock
    kuniu_ock (25.12.2009 19:04)
    o tak :D dobry koniaczek nie jest zły! ;)
  6. kuniu_ock
    kuniu_ock (25.12.2009 19:02)
    Dzieeeeń doooo bryyyyy :)
    [prezencik] :D
  7. kuniu_ock
    kuniu_ock (25.12.2009 19:01)
    Witam :)
    Wszystkiego dobrego, masę zdrowia, udanych, fascynujących podróży, fotek udanych, spełnienia marzeń :) Świąteczno-Noworocznie :)

    Teraz przejdźmy do konkretów ;)
    Postanowiłem zwrócić się z pytaniem-prośbą o pomoc. Tutaj a nie w mailu, bo ciekawi mnie, czy tylko ja mam taki problem, czy inni Użytkownicy również (proszę więc - piszcie).
    Mianowicie - podczas ładowania swojego profilu (pominę fakt, że zawsze ładowanie własnego profilu wlokło się niesamowicie) muli, muli, aż w końcu wyskakuje mi coś takiego:

    Proxy Error

    The proxy server received an invalid response from an upstream server.
    The proxy server could not handle the request GET /u/kuniu_ock.

    Reason: Error reading from remote server

    Niestety jest to bardzo często. Niezależnie od przeglądarki, od komputera (czy to np mój komp, komp taty, czy jeszcze gdzieś indziej), również od łącza, z którego korzystam; no ale nie ma co się dziwić, skoro jest to problem z pobieraniem danych z serwera (więc problem z połączeniem?). Aby w końcu odpalić swój profil trzeba po kilka (czasem do kilkunastu!) razy odświeżać stronkę.
    Czy Wy też spotykacie ten problem?

    Pozdrawiam wszystkich :)
    Krzysiek
  8. kuniu_ock
    kuniu_ock (25.12.2009 18:05)
    :D
    dwa razy przysiadałem do tej podróży, całości na raz nie dałem rady. ło rany, świetne! :D bardzo fajnie się czyta tę relację :D
    czekam zatem.. :D
  9. kuniu_ock
    kuniu_ock (25.12.2009 17:10)
    wszystkiego najlepsiejszego :)
  10. kuniu_ock
    kuniu_ock (25.12.2009 17:10)
    Ano wszystkiego naj! :)
    Andrzeju.. toć nawet w "Piratach z Karaibów" było wyjaśnione co i jak z sercem.. i to nawet nie na dłoni, tylko w skrzyni...
    ;)