Komentarze użytkownika city_hopper, strona 667

Przejdź do głównej strony użytkownika city_hopper

  1. city_hopper
    city_hopper (27.03.2010 11:22)
    Kolorowo ...
  2. city_hopper
    city_hopper (27.03.2010 11:17)
    Tu widac dlaczego wierchy są czerwone ;-)
  3. city_hopper
    city_hopper (27.03.2010 11:11)
    Wyszło prawie b&w ;-)
  4. city_hopper
    city_hopper (27.03.2010 11:11)
    Czy to ta Brynica, co kiedyś była granicą? ;-)
  5. city_hopper
    city_hopper (27.03.2010 11:09)
    Dziękuję :-)
  6. city_hopper
    city_hopper (27.03.2010 9:40)
    Za inspirację do pomysłu jestem wdzięczny voyagerowi i mapewowi. Mój wkład do tej idei to podział zbioru zielonych baloników z fotkami na kilka części. A dodatkowym plusem powstania tego zbioru jest dla mnie wizualizacja odwiedzonych miejsc w danych krajach :-). Dzięuję za pozytywne oceny i zapraszam na ciąg dalszy :-)
  7. city_hopper
    city_hopper (27.03.2010 9:35)
    I jeszcze raz merci :-)
  8. city_hopper
    city_hopper (27.03.2010 9:34)
    Dziękuję za wizytę :-)
  9. city_hopper
    city_hopper (27.03.2010 9:34)
    Merci i grazie :-)
  10. city_hopper
    city_hopper (27.03.2010 9:21)
    Dziękuję :-)