Komentarze użytkownika city_hopper, strona 660
Przejdź do głównej strony użytkownika city_hopper
-
arnold, dzięki za komentarz ;-)
-
A przy okazji widać znakomitą konstrukcję Normana Fostera :-)
-
Mimo, że jestem Warszawiakiem, to jednak nawet Muzeum Powstania daleko do londyńskich (czy raczej brytyjskich)wzorców, chociaż jako chyba jedyne u nas jest na dobrej drodze. Piotrze - a byliście w V&A Museum lub w Wallace Collection?
-
A skąd dokładnie?
-
Z hotelu? A może miał nazwę jak pewien kwiat? Bo widok z okna podobny :-)
-
A co teraz?
-
Mural (mozaika) jeszcze ze starej epoki ;-)
-
Mi przypomina kalafiora ;-)
-
A co to jest?
-
Po prostu od razu wykrzywiają szarą rzeczywistość i czynią ją ciekawszą ;-)
-
arnold, dzięki za komentarz ;-)
-
A przy okazji widać znakomitą konstrukcję Normana Fostera :-)
-
Mimo, że jestem Warszawiakiem, to jednak nawet Muzeum Powstania daleko do londyńskich (czy raczej brytyjskich)wzorców, chociaż jako chyba jedyne u nas jest na dobrej drodze. Piotrze - a byliście w V&A Museum lub w Wallace Collection?
-
A skąd dokładnie?
-
Z hotelu? A może miał nazwę jak pewien kwiat? Bo widok z okna podobny :-)
-
A co teraz?
-
Mural (mozaika) jeszcze ze starej epoki ;-)
-
Mi przypomina kalafiora ;-)
-
A co to jest?
-
Po prostu od razu wykrzywiają szarą rzeczywistość i czynią ją ciekawszą ;-)