Komentarze użytkownika city_hopper, strona 660

Przejdź do głównej strony użytkownika city_hopper

  1. city_hopper
    city_hopper (30.03.2010 17:24)
    arnold, dzięki za komentarz ;-)
  2. city_hopper
    city_hopper (30.03.2010 17:19)
    A przy okazji widać znakomitą konstrukcję Normana Fostera :-)
  3. city_hopper
    city_hopper (30.03.2010 17:19)
    Mimo, że jestem Warszawiakiem, to jednak nawet Muzeum Powstania daleko do londyńskich (czy raczej brytyjskich)wzorców, chociaż jako chyba jedyne u nas jest na dobrej drodze. Piotrze - a byliście w V&A Museum lub w Wallace Collection?
  4. city_hopper
    city_hopper (30.03.2010 17:15)
    A skąd dokładnie?
  5. city_hopper
    city_hopper (30.03.2010 16:57)
    Z hotelu? A może miał nazwę jak pewien kwiat? Bo widok z okna podobny :-)
  6. city_hopper
    city_hopper (30.03.2010 16:56)
    A co teraz?
  7. city_hopper
    city_hopper (30.03.2010 16:56)
    Mural (mozaika) jeszcze ze starej epoki ;-)
  8. city_hopper
    city_hopper (30.03.2010 16:53)
    Mi przypomina kalafiora ;-)
  9. city_hopper
    city_hopper (30.03.2010 16:53)
    A co to jest?
  10. city_hopper
    city_hopper (30.03.2010 16:52)
    Po prostu od razu wykrzywiają szarą rzeczywistość i czynią ją ciekawszą ;-)