Komentarze użytkownika city_hopper, strona 595
Przejdź do głównej strony użytkownika city_hopper
-
I wszystko tak horyzontalnie się układa ...
-
Aż rozpaliłaś moją ciekawość tą wprawą w użyciu balist ... ;-)
-
Może gniewają się na siebie nawzajem? ;-)
-
Tu akurat nie byłem ...
-
Dziękuję za wizytę :-)
-
Dziękuję za plusa na Europę Wschodnią :-)
-
Namesti Jiriho z Podebradov jest chyba na Vinhohradach? Ale nie jestem pewien. Swoją drogą chciałbym usłyszeć jakieś przekleństwa po czesku ;-)
-
I w dodatku dają Staropramena :-))) Wpisuję na listę 'must see next time' :-)
-
No tak, bardzo haszkowskie klimaty ;-))))
-
Tradycyjne podziękowania :-)
-
I wszystko tak horyzontalnie się układa ...
-
Aż rozpaliłaś moją ciekawość tą wprawą w użyciu balist ... ;-)
-
Może gniewają się na siebie nawzajem? ;-)
-
Tu akurat nie byłem ...
-
Dziękuję za wizytę :-)
-
Dziękuję za plusa na Europę Wschodnią :-)
-
Namesti Jiriho z Podebradov jest chyba na Vinhohradach? Ale nie jestem pewien. Swoją drogą chciałbym usłyszeć jakieś przekleństwa po czesku ;-)
-
I w dodatku dają Staropramena :-))) Wpisuję na listę 'must see next time' :-)
-
No tak, bardzo haszkowskie klimaty ;-))))
-
Tradycyjne podziękowania :-)