Komentarze użytkownika city_hopper, strona 595

Przejdź do głównej strony użytkownika city_hopper

  1. city_hopper
    city_hopper (06.05.2010 18:04)
    I wszystko tak horyzontalnie się układa ...
  2. city_hopper
    city_hopper (06.05.2010 18:04)
    Aż rozpaliłaś moją ciekawość tą wprawą w użyciu balist ... ;-)
  3. city_hopper
    city_hopper (06.05.2010 18:00)
    Może gniewają się na siebie nawzajem? ;-)
  4. city_hopper
    city_hopper (06.05.2010 17:53)
    Tu akurat nie byłem ...
  5. city_hopper
    city_hopper (06.05.2010 17:46)
    Dziękuję za wizytę :-)
  6. city_hopper
    city_hopper (06.05.2010 17:42)
    Dziękuję za plusa na Europę Wschodnią :-)
  7. city_hopper
    city_hopper (06.05.2010 17:36)
    Namesti Jiriho z Podebradov jest chyba na Vinhohradach? Ale nie jestem pewien. Swoją drogą chciałbym usłyszeć jakieś przekleństwa po czesku ;-)
  8. city_hopper
    city_hopper (06.05.2010 17:35)
    I w dodatku dają Staropramena :-))) Wpisuję na listę 'must see next time' :-)
  9. city_hopper
    city_hopper (06.05.2010 17:34)
    No tak, bardzo haszkowskie klimaty ;-))))
  10. city_hopper
    city_hopper (06.05.2010 17:30)
    Tradycyjne podziękowania :-)