Komentarze użytkownika dino, strona 918

Przejdź do głównej strony użytkownika dino

  1. dino
    dino (25.05.2009 1:54)
    gondolier bez kapelusza z wstążkami - co za dziadostwo :)
  2. dino
    dino (25.05.2009 1:46)
    Kolumber kwitnie, a Ty gdzie??
    Żaba - zaglądaj!
  3. dino
    dino (25.05.2009 1:44)
    Sławku - ale te Hawaje to potrafią czlowieka zachęcić do wyjazdu :)
  4. dino
    dino (25.05.2009 1:11)
    kosmata bestia :)
  5. dino
    dino (25.05.2009 0:23)
    to co? podabały się dzikie zwierzaki?
    po plusach widzę, że tak!!!
  6. dino
    dino (25.05.2009 0:21)
    Agnieszko :)
  7. dino
    dino (25.05.2009 0:03)
    tam z prawej - całkiem ładna rama :))))
  8. dino
    dino (24.05.2009 23:58)
    tylko swastyki malować :)))
  9. dino
    dino (24.05.2009 23:57)
    niezapomniany zespół to był :))
  10. dino
    dino (24.05.2009 23:55)
    łowisz?

    że tak powiem - bardzo dawno nie moczyłem kija :)