Komentarze użytkownika dino, strona 855

Przejdź do głównej strony użytkownika dino

  1. dino
    dino (01.06.2009 19:43)
    Iwonko :)

    mam takie jak działa z poprzedniego wyjazdu - dorzucę...
  2. dino
    dino (01.06.2009 19:41)
    Iwonko :)

    tym razem dżungla miejska :)
  3. dino
    dino (01.06.2009 19:10)
    :)
  4. dino
    dino (01.06.2009 18:48)
    ta akurat ma swoje miejskie oblicze - ja wolę przyrodę, ale są tu chętni do oglądania konstrukcji i życia ulicy :))
  5. dino
    dino (01.06.2009 13:17)
    Oby Wasze wspólne życie płynęło w wielkim szczęściu i radości!!!
    Pozdrawiam i ja :)
  6. dino
    dino (01.06.2009 11:39)
    Wszystkim małym i dużym dzieciom najlepsze życzenia!!!
  7. dino
    dino (01.06.2009 11:38)
    Dzień Dziecka! Dla Mimbli najlepsze życzenia :)
  8. dino
    dino (01.06.2009 11:11)
    kuniu - dzięki :)
  9. dino
    dino (01.06.2009 11:11)
    kuniu - dzięki :)
  10. dino
    dino (01.06.2009 11:10)
    kuniu - dzięki :)

    powietrze drgało - to 400 mm ogniskowa...