Komentarze użytkownika dino, strona 797

Przejdź do głównej strony użytkownika dino

  1. dino
    dino (06.06.2009 19:27)
    kuniu :)
  2. dino
    dino (06.06.2009 19:25)
    kuniu :)

    już ktoś mi mówił przy tym, że niezłe lody :))
  3. dino
    dino (06.06.2009 19:24)
    Bobi - dzięki!

    Za krótko byłem na rower - dlatego chodziłem pieszo, Ostatnia wysepka jak perełka nanizana na nitkę pomostów jest dość duża. Można się zmęczyć. Rower rzeczywiście jest dobry.
  4. dino
    dino (06.06.2009 19:21)
    dingo :)
  5. dino
    dino (06.06.2009 19:21)
    ale i wielbicieli okien tu nie brakuje :)
  6. dino
    dino (06.06.2009 19:20)
    zagalus :)
  7. dino
    dino (06.06.2009 19:20)
    zagalus :)
  8. dino
    dino (06.06.2009 19:19)
    zagalus :)
  9. dino
    dino (06.06.2009 19:19)
    zagalus :)
  10. dino
    dino (06.06.2009 19:19)
    zagalus :)


    Polecam!