Komentarze użytkownika dino, strona 797
Przejdź do głównej strony użytkownika dino
-
kuniu :)
-
kuniu :)
już ktoś mi mówił przy tym, że niezłe lody :))
-
Bobi - dzięki!
Za krótko byłem na rower - dlatego chodziłem pieszo, Ostatnia wysepka jak perełka nanizana na nitkę pomostów jest dość duża. Można się zmęczyć. Rower rzeczywiście jest dobry.
-
dingo :)
-
ale i wielbicieli okien tu nie brakuje :)
-
zagalus :)
-
zagalus :)
-
zagalus :)
-
zagalus :)
-
zagalus :)
Polecam!
-
kuniu :)
-
kuniu :)
już ktoś mi mówił przy tym, że niezłe lody :)) -
Bobi - dzięki!
Za krótko byłem na rower - dlatego chodziłem pieszo, Ostatnia wysepka jak perełka nanizana na nitkę pomostów jest dość duża. Można się zmęczyć. Rower rzeczywiście jest dobry. -
dingo :)
-
ale i wielbicieli okien tu nie brakuje :)
-
zagalus :)
-
zagalus :)
-
zagalus :)
-
zagalus :)
-
zagalus :)
Polecam!