Komentarze użytkownika dino, strona 771

Przejdź do głównej strony użytkownika dino

  1. dino
    dino (07.06.2009 20:34)
    Iwonka :)
  2. dino
    dino (07.06.2009 20:34)
    Iwonka :)
  3. dino
    dino (07.06.2009 20:34)
    Iwonka :)
  4. dino
    dino (07.06.2009 20:17)
    sagnes :)
  5. dino
    dino (07.06.2009 20:17)
    sagnes :)
  6. dino
    dino (07.06.2009 20:17)
    sagnes :)
  7. dino
    dino (07.06.2009 20:17)
    sagnes :)
  8. dino
    dino (07.06.2009 19:27)
    Michale - dzięki za plusy na zdjęcia z Góraszki :)
  9. dino
    dino (07.06.2009 19:25)
    Agnieszko - za plusiki na samolociki - dziękuję - mam nadzieję, że mąż też przywiezie fajne łupy :)
  10. dino
    dino (07.06.2009 19:24)
    rebel - wspólne loty Góraszce - serdeczne dzięki :))