Komentarze użytkownika dino, strona 509
Przejdź do głównej strony użytkownika dino
-
parki87 - dziękuję :)
-
agra------fka...... :)
-
parki87 - dziękuję :)
-
parki87 - dziękuję :)
-
leży po prostu w pępku świata....czyli tam gdzie lokalizacje są złe na Kolumberze....ostatnio widziałem tam Kołobrzeg...
-
przejrzyj pocztę! :)
-
Proszę bardzo.....zrobiłem sobie wycieczkę w czasie......i przestrzeni..... :)
-
taki szrot....
-
chciałem coś wpisać, ale tylko link mi się przypomniał:
http://www.thecleverest.com/countdown.swf
-
Dzięki, dzięki - miło mi bardzo....zielonooka.... :)
-
parki87 - dziękuję :)
-
agra------fka...... :)
-
parki87 - dziękuję :)
-
parki87 - dziękuję :)
-
leży po prostu w pępku świata....czyli tam gdzie lokalizacje są złe na Kolumberze....ostatnio widziałem tam Kołobrzeg...
-
przejrzyj pocztę! :)
-
Proszę bardzo.....zrobiłem sobie wycieczkę w czasie......i przestrzeni..... :)
-
taki szrot....
-
chciałem coś wpisać, ale tylko link mi się przypomniał:
http://www.thecleverest.com/countdown.swf -
Dzięki, dzięki - miło mi bardzo....zielonooka.... :)