Komentarze użytkownika dino, strona 509

Przejdź do głównej strony użytkownika dino

  1. dino
    dino (25.08.2009 16:56)
    parki87 - dziękuję :)
  2. dino
    dino (25.08.2009 16:55)
    agra------fka...... :)
  3. dino
    dino (25.08.2009 16:54)
    parki87 - dziękuję :)
  4. dino
    dino (25.08.2009 16:54)
    parki87 - dziękuję :)
  5. dino
    dino (25.08.2009 16:52)
    leży po prostu w pępku świata....czyli tam gdzie lokalizacje są złe na Kolumberze....ostatnio widziałem tam Kołobrzeg...
  6. dino
    dino (25.08.2009 16:00)
    przejrzyj pocztę! :)
  7. dino
    dino (25.08.2009 15:56)
    Proszę bardzo.....zrobiłem sobie wycieczkę w czasie......i przestrzeni..... :)
  8. dino
    dino (25.08.2009 15:37)
    taki szrot....
  9. dino
    dino (25.08.2009 14:17)
    chciałem coś wpisać, ale tylko link mi się przypomniał:

    http://www.thecleverest.com/countdown.swf
  10. dino
    dino (25.08.2009 13:33)
    Dzięki, dzięki - miło mi bardzo....zielonooka.... :)