Komentarze użytkownika dino, strona 501

Przejdź do głównej strony użytkownika dino

  1. dino
    dino (26.08.2009 15:54)
    jeden był za wulgarny.....
  2. dino
    dino (26.08.2009 15:54)
    tu tylko mi ta rzeka nie pasuje.....że niby pod górkę miałaby płynąć, czy jak?...
  3. dino
    dino (26.08.2009 15:51)
    jakiś gruszecznik.....dobra rzecz :))
  4. dino
    dino (26.08.2009 15:50)
    obiecane gruszki - Heniu - dzięki :)
  5. dino
    dino (26.08.2009 15:49)
    nie, wcale.....tak siedzę i myślę, czym by tu kulturalnie przywalić..... :)
  6. dino
    dino (26.08.2009 15:48)
    :))))

    nie można mieć wszystkiego....
  7. dino
    dino (26.08.2009 15:47)
    statek w przejściu...
  8. dino
    dino (26.08.2009 15:45)
    jakąś myśl da się w tym wyczuć....
  9. dino
    dino (26.08.2009 15:40)
    Twój cytat występuje często na Kolumberze :)
  10. dino
    dino (26.08.2009 15:39)
    obawiam się, że to same dźwięki z górnej półki.....