Komentarze użytkownika dino, strona 489

Przejdź do głównej strony użytkownika dino

  1. dino
    dino (31.08.2009 15:46)
    eeeh.....zielone pióra....
  2. dino
    dino (31.08.2009 15:45)
    ...było gorąco...
  3. dino
    dino (31.08.2009 15:45)
    ...obecny...


  4. dino
    dino (31.08.2009 15:44)
    ...wróciły kolorowe krówki.....jak świetnie prezentowały się w różnych miejscach w Warszawie...

    co prawda jedna krówka powrotu nie czyni.....
  5. dino
    dino (31.08.2009 15:39)
    Piotrze jarzyj tutaj:

    http://kolumber.pl/photos/show/golist:33440/page:84

    :)
  6. dino
    dino (31.08.2009 15:38)
    ...jaka oszczędność.....Piotrze popatrz (pt.janicki)...dwa jelenie, a rogi jedne... :)

    ...ciekawe...
  7. dino
    dino (31.08.2009 15:22)
    ...taki panteon....z dziurą??
  8. dino
    dino (31.08.2009 15:21)
    ...ogródeczek botaniczny.....
  9. dino
    dino (31.08.2009 15:15)
    Zawsze jesteś mile widziana :)
  10. dino
    dino (31.08.2009 15:13)
    ...jak trafić do tego ogrodu?...