Komentarze użytkownika dino, strona 470

Przejdź do głównej strony użytkownika dino

  1. dino
    dino (04.09.2009 0:57)
    Iwonko....dzięki za pozdrowienia od reniferków....
  2. dino
    dino (04.09.2009 0:40)
    bliźniaki jednojajowe.....
  3. dino
    dino (04.09.2009 0:38)
    i...mojej... :)
  4. dino
    dino (04.09.2009 0:35)
    ciachnąłbym górę.... dół świetny +++
  5. dino
    dino (04.09.2009 0:34)
    i z żabiej perspektywy... :)
  6. dino
    dino (04.09.2009 0:31)
    prababci.....miało być....szzz
  7. dino
    dino (04.09.2009 0:31)
    jak u prabaci....
  8. dino
    dino (04.09.2009 0:30)
    Piotrze :)))
  9. dino
    dino (04.09.2009 0:29)
    słoje na maliny....
  10. dino
    dino (04.09.2009 0:28)
    trzy Słońca.....dałaś czadu :))