Komentarze użytkownika dino, strona 452

Przejdź do głównej strony użytkownika dino

  1. dino
    dino (11.09.2009 18:33)
    ...jedna fima perfumeryjna zafundowałą takie tym razem w Warszawie
  2. dino
    dino (11.09.2009 18:32)
    Sławku - dziękuję :)
  3. dino
    dino (11.09.2009 18:09)
    Fajnie, że zajrzałeś :) dzięki!
  4. dino
    dino (11.09.2009 18:07)
    I ja dziękuję :)
  5. dino
    dino (11.09.2009 16:44)
    Wszystko na duży plus.....


    dobrze doświetlone cienie....prawa ręka np.
  6. dino
    dino (11.09.2009 2:40)
    Edytko,
    stokrotne dzięki za plusiorki na warszawskie obrazki....


    Pozdrawiam :)
  7. dino
    dino (11.09.2009 2:38)
    Mimblewno,

    Antelopka podziękowania przesyła, za ten czas znaleziony w przedpodróżnych przygotowaniach
    i życzy baaaaardzo udanych wakacji....

    Czekam z niecierpliwocią na nowe zdjęcia :)

    Pozdrówka :)
  8. dino
    dino (11.09.2009 2:34)
    Fiera....dzięki, że zajrzałaś i zostawiłaś ślad po sobie :))
  9. dino
    dino (11.09.2009 2:33)
    wspaniały...
  10. dino
    dino (11.09.2009 2:32)
    podwodna niespodzianka.....