Komentarze użytkownika dino, strona 452
Przejdź do głównej strony użytkownika dino
-
...jedna fima perfumeryjna zafundowałą takie tym razem w Warszawie
-
Sławku - dziękuję :)
-
Fajnie, że zajrzałeś :) dzięki!
-
I ja dziękuję :)
-
Wszystko na duży plus.....
dobrze doświetlone cienie....prawa ręka np.
-
Edytko,
stokrotne dzięki za plusiorki na warszawskie obrazki....
Pozdrawiam :)
-
Mimblewno,
Antelopka podziękowania przesyła, za ten czas znaleziony w przedpodróżnych przygotowaniach
i życzy baaaaardzo udanych wakacji....
Czekam z niecierpliwocią na nowe zdjęcia :)
Pozdrówka :)
-
Fiera....dzięki, że zajrzałaś i zostawiłaś ślad po sobie :))
-
wspaniały...
-
podwodna niespodzianka.....
-
...jedna fima perfumeryjna zafundowałą takie tym razem w Warszawie
-
Sławku - dziękuję :)
-
Fajnie, że zajrzałeś :) dzięki!
-
I ja dziękuję :)
-
Wszystko na duży plus.....
dobrze doświetlone cienie....prawa ręka np. -
Edytko,
stokrotne dzięki za plusiorki na warszawskie obrazki....
Pozdrawiam :) -
Mimblewno,
Antelopka podziękowania przesyła, za ten czas znaleziony w przedpodróżnych przygotowaniach
i życzy baaaaardzo udanych wakacji....
Czekam z niecierpliwocią na nowe zdjęcia :)
Pozdrówka :) -
Fiera....dzięki, że zajrzałaś i zostawiłaś ślad po sobie :))
-
wspaniały...
-
podwodna niespodzianka.....