Komentarze użytkownika dino, strona 449

Przejdź do głównej strony użytkownika dino

  1. dino
    dino (12.09.2009 0:29)
    kawałek ciała potrafiła zatrzymać.....kiedy reszta śmiga w pośpiechu... :)
  2. dino
    dino (12.09.2009 0:25)
    trudno poznać co leci..... :)
  3. dino
    dino (12.09.2009 0:22)
    jeszcze się odgraża.... :)
    a prosz.......bardzo.......ZAPRASZAM :))
  4. dino
    dino (12.09.2009 0:20)
    druty przeszkadzają.....
  5. dino
    dino (12.09.2009 0:19)
    pisałem już przy sekwoi, że szkło pomniejszające załatwia problem :)
  6. dino
    dino (12.09.2009 0:18)
    miło mi bardzo......wieżowiec z dziurą jest oryginalny....
  7. dino
    dino (12.09.2009 0:17)
    a przeczytaj linijkę niżej :)))
  8. dino
    dino (12.09.2009 0:15)
    Loca....jaki miły początek doby.....

    znów licznik przekręcił cyferki....tym razem dzięki Tobie :)))
  9. dino
    dino (12.09.2009 0:11)
    żenujący żart prowadzącego (punktację) :

    - Co robi kos?
    - Kosi....

    :)))
  10. dino
    dino (11.09.2009 23:43)
    Dziękuję Sławo za plusiki....dzisiaj to takie wspominanie.

    Dopisałem tam trochę tekstu.

    :)