Komentarze użytkownika dino, strona 445

Przejdź do głównej strony użytkownika dino

  1. dino
    dino (13.09.2009 23:06)
    Podróż wyśmienicie przyrządzona,
    smakuje jak trzydaniowy obiad z deserkiem i odrobiną czegoś
    rozweselającego :))
  2. dino
    dino (13.09.2009 22:59)
    Rada Starszych.......albo Strasznych..... :)
  3. dino
    dino (13.09.2009 22:57)
    ...refleksja nad przemijaniem zawsze mnie będzie nachodzić przy tych zdjęciach...
  4. dino
    dino (13.09.2009 22:53)
    patrol turystyczny ;)
  5. dino
    dino (13.09.2009 22:49)
    a ja myślałem, że mleczarnia... :)
  6. dino
    dino (13.09.2009 22:47)
    z jednej mlecznej bańki......mleko się wylało... ;)
  7. dino
    dino (13.09.2009 22:47)
    spokojnie......drogi mamy dosyć...po horyzont....
  8. dino
    dino (13.09.2009 22:46)
    jeszcze więcej potrafi...no..
  9. dino
    dino (13.09.2009 22:46)
    świetna skała....
  10. dino
    dino (13.09.2009 22:45)
    robi wrażenie...