Komentarze użytkownika dino, strona 442
Przejdź do głównej strony użytkownika dino
-
-
wrzuciłem pod moją Kretą :)
-
a jak pachniało......
-
a dziękuję ......tyle osób wokół miało aparaty w rękach, że w ciągu dwóch dni (a ja jeszcze w nocy) chyba wszystkie możliwe kombinacje kadrów i widoków zostały uwiecznione.... :))
-
:)
-
:)))))))))))))
a sztukach teatralnych nie słyszałem....ale jakiś musical....NEW YORK, NEW YORK się znajdzie... :)
-
jeszcze nie poszperam.... :)
-
:) albo film obejrzeć :)
-
amused.to.death :)
-
...ja mam z Krety parking dla psów :)
-
wrzuciłem pod moją Kretą :)
-
a jak pachniało......
-
a dziękuję ......tyle osób wokół miało aparaty w rękach, że w ciągu dwóch dni (a ja jeszcze w nocy) chyba wszystkie możliwe kombinacje kadrów i widoków zostały uwiecznione.... :))
-
:)
-
:)))))))))))))
a sztukach teatralnych nie słyszałem....ale jakiś musical....NEW YORK, NEW YORK się znajdzie... :) -
jeszcze nie poszperam.... :)
-
:) albo film obejrzeć :)
-
amused.to.death :)
-
...ja mam z Krety parking dla psów :)
a potem wszystkie 150000 rozdali czego dowód mamy w domu......pokaźny bukiet :)