Komentarze użytkownika dino, strona 442

Przejdź do głównej strony użytkownika dino

  1. dino
    dino (14.09.2009 1:15)
    było,
    a potem wszystkie 150000 rozdali czego dowód mamy w domu......pokaźny bukiet :)
  2. dino
    dino (14.09.2009 1:10)
    wrzuciłem pod moją Kretą :)
  3. dino
    dino (14.09.2009 1:10)
    a jak pachniało......
  4. dino
    dino (14.09.2009 1:09)
    a dziękuję ......tyle osób wokół miało aparaty w rękach, że w ciągu dwóch dni (a ja jeszcze w nocy) chyba wszystkie możliwe kombinacje kadrów i widoków zostały uwiecznione.... :))
  5. dino
    dino (14.09.2009 0:46)
    :)
  6. dino
    dino (14.09.2009 0:42)
    :)))))))))))))

    a sztukach teatralnych nie słyszałem....ale jakiś musical....NEW YORK, NEW YORK się znajdzie... :)
  7. dino
    dino (14.09.2009 0:35)
    jeszcze nie poszperam.... :)
  8. dino
    dino (14.09.2009 0:33)
    :) albo film obejrzeć :)
  9. dino
    dino (14.09.2009 0:32)
    amused.to.death :)
  10. dino
    dino (14.09.2009 0:25)
    ...ja mam z Krety parking dla psów :)