Komentarze użytkownika voyager747, strona 586
Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747
-
tam się nie szanuje przyrody ani życia ludzkiego, smutne to
-
zdobienia piękne
-
gęsto na jeziorze
-
super są te dachy
-
piękne
-
ostatnio czytałem o Chinach i całych wioskach skażonych, gdzie wszyscy ludzie umierają na raka, smutna sprawa :(
-
dzięki, wkleiłem trochę zaległości i tak się porobiło, jeszcze Hiszpania mi została
-
Jest w Twojej podróży Kos, ale mało zdjęć okropnie, wszystkie widziałem :)
-
dzięki
-
oj, tego nie wiadomo nigdy, zawsze coś znajdę, dokleję, albo okaże się, że odkryłem nową funkcję w programie do obrabiania :) pośpiechu nie ma
-
tam się nie szanuje przyrody ani życia ludzkiego, smutne to
-
zdobienia piękne
-
gęsto na jeziorze
-
super są te dachy
-
piękne
-
ostatnio czytałem o Chinach i całych wioskach skażonych, gdzie wszyscy ludzie umierają na raka, smutna sprawa :(
-
dzięki, wkleiłem trochę zaległości i tak się porobiło, jeszcze Hiszpania mi została
-
Jest w Twojej podróży Kos, ale mało zdjęć okropnie, wszystkie widziałem :)
-
dzięki
-
oj, tego nie wiadomo nigdy, zawsze coś znajdę, dokleję, albo okaże się, że odkryłem nową funkcję w programie do obrabiania :) pośpiechu nie ma