Komentarze użytkownika voyager747, strona 586

Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747

  1. voyager747
    voyager747 (27.02.2013 0:59)
    tam się nie szanuje przyrody ani życia ludzkiego, smutne to
  2. voyager747
    voyager747 (27.02.2013 0:36)
    zdobienia piękne
  3. voyager747
    voyager747 (27.02.2013 0:35)
    gęsto na jeziorze
  4. voyager747
    voyager747 (27.02.2013 0:35)
    super są te dachy
  5. voyager747
    voyager747 (27.02.2013 0:34)
    piękne
  6. voyager747
    voyager747 (27.02.2013 0:30)
    ostatnio czytałem o Chinach i całych wioskach skażonych, gdzie wszyscy ludzie umierają na raka, smutna sprawa :(
  7. voyager747
    voyager747 (27.02.2013 0:11)
    dzięki, wkleiłem trochę zaległości i tak się porobiło, jeszcze Hiszpania mi została
  8. voyager747
    voyager747 (26.02.2013 23:23)
    Jest w Twojej podróży Kos, ale mało zdjęć okropnie, wszystkie widziałem :)
  9. voyager747
    voyager747 (26.02.2013 23:21)
    dzięki
  10. voyager747
    voyager747 (26.02.2013 23:20)
    oj, tego nie wiadomo nigdy, zawsze coś znajdę, dokleję, albo okaże się, że odkryłem nową funkcję w programie do obrabiania :) pośpiechu nie ma