Komentarze użytkownika voyager747, strona 2553
Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747
-
:))
-
no właśnie, dobrze pamiętam :)
-
miałem takiego z MM :)
-
tu nawet widać podpis, to nie dodawałem :)
-
nie no, ja na portrety nie daję plusów, a tu dałem :)
-
to chyba nie są HDR z tego co pamiętam !
-
fajowe jest :)
-
ciekawe jak Żanety, napisz czy urosły
-
tu sobie nieźle pogadaliście :)))
-
ooo, tam też łaziliśmy :)) fajne tam widoki, też nie brałem obcasów :))
-
:))
-
no właśnie, dobrze pamiętam :)
-
miałem takiego z MM :)
-
tu nawet widać podpis, to nie dodawałem :)
-
nie no, ja na portrety nie daję plusów, a tu dałem :)
-
to chyba nie są HDR z tego co pamiętam !
-
fajowe jest :)
-
ciekawe jak Żanety, napisz czy urosły
-
tu sobie nieźle pogadaliście :)))
-
ooo, tam też łaziliśmy :)) fajne tam widoki, też nie brałem obcasów :))