Komentarze użytkownika voyager747, strona 2553

Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747

  1. voyager747
    voyager747 (14.05.2009 22:17)
    :))
  2. voyager747
    voyager747 (14.05.2009 22:15)
    no właśnie, dobrze pamiętam :)
  3. voyager747
    voyager747 (14.05.2009 22:14)
    miałem takiego z MM :)
  4. voyager747
    voyager747 (14.05.2009 22:08)
    tu nawet widać podpis, to nie dodawałem :)
  5. voyager747
    voyager747 (14.05.2009 22:07)
    nie no, ja na portrety nie daję plusów, a tu dałem :)
  6. voyager747
    voyager747 (14.05.2009 22:01)
    to chyba nie są HDR z tego co pamiętam !
  7. voyager747
    voyager747 (14.05.2009 21:59)
    fajowe jest :)
  8. voyager747
    voyager747 (14.05.2009 21:55)
    ciekawe jak Żanety, napisz czy urosły
  9. voyager747
    voyager747 (14.05.2009 21:54)
    tu sobie nieźle pogadaliście :)))
  10. voyager747
    voyager747 (14.05.2009 21:53)
    ooo, tam też łaziliśmy :)) fajne tam widoki, też nie brałem obcasów :))