Ocenione komentarze użytkownika slawannka, strona 223

Przejdź do głównej strony użytkownika slawannka

  1. slawannka
    slawannka (21.06.2010 18:59)
    Mnie się podoba - kolorowa jest! :)
  2. slawannka
    slawannka (21.06.2010 18:50)
    Do komentowania? A to co ludziom przyjdzie do głowy!
    Mnie na przykład przyszło, że kiedyś opiekowałam się wycieczką z Kiszyniowa, to byli bardzo sympatyczni ludzie. Oczywiście, piliśmy wino, dużo wina. Jakoś to wino najbardziej zapamiętałam.
    A tu ciekawe obrazki, interesująca relacja z jednego dnia!
  3. slawannka
    slawannka (21.06.2010 18:48)
    Mam takich całe pudełko - albo miałam...
  4. slawannka
    slawannka (21.06.2010 18:47)
    W Warszawie dyskutowano wprowadzenie klawiatury jako zebry, nic z tego nie wyszło, a tu patrz, w Kiszyniowie!!!
  5. slawannka
    slawannka (21.06.2010 16:51)
    Olu, bardzo, bardzo, bardzo dziękuję za chili :)
  6. slawannka
    slawannka (21.06.2010 16:45)
    Siunieczku, strasznie się cieszę z chili i jeszcze bardziej z tego, że dzięki mnie zauważyłaś Sycylię!!!
  7. slawannka
    slawannka (21.06.2010 16:18)
    Na to jest sposób - drugi, trzeci, czwarty - zobaczysz, jak to łatwo było przy jednym ;)
  8. slawannka
    slawannka (21.06.2010 10:35)
    Zgadzam się ze Smokiem. Z jednej strony, rozumiem problem i dobrze byłoby go rozwiązać, a z drugiej, jeśli mapka ma pokazać gdzie kto z nas był, to jednak kropka w środku państwa nie zawsze daje nam tę informację. Bo weźmy na przykład Włochy - nie są wielkie jak Brazylia czy Rosja, ale dla mnie jest ważne, czy ktoś był w Alpach czy na Sycylii.

    Byłoby z pewnością najlepiej, gdyby ta mapka w profilu była tworzona oddzielnie, i na niej nie musiałyby się zaznaczać wszystkie punkty naszych podróży. Nie wiem niestety, jak to zrealizować, bo świat jest wielki i jak go podzielić... Jako że ja mam fioła na punkcie Włoch, to wiem - wystarczyłoby mi zaznaczyć region, ale nie wystarczy mi zaznaczyć kraj. Natomiast każda wioska z podróży po wioskach to już jest za dużo na mapkę w profilu, to może się pojawiać w konkretnej podrózy.

    Ja myślę też, że niektóre punkty się tam podwajają. Ktoś wpisuje - byłem tam - powstaje pinezka, a potem tworzy podróż i powstaje w tym samym miejscu pinezka, a jeśli był gdzieś kilka razy, to tych pinezek będzie kilka.

    PS Ye2bnik - to szybko, dawaj plusy zanim to naprawią :)
  9. slawannka
    slawannka (21.06.2010 10:20)
    I jest chyba faktycznie najbardziej autonomicznym, odrębnym regionem...
  10. slawannka
    slawannka (21.06.2010 10:14)
    No tak, Voyu, masz rację, za szybko to napisałam - ty uległeś żeby podróże zrobić ze zdjęć, ale nie dałeś się namówić na napisanie choćby krótkich relacji, i z tego się nie cieszę:)

    Ale mam nadzieję, że nasza nowa Orchidea :) opisze swoją podróż na Sardynię, podpisze zdjęcia i zrobi tak, żebym mogła z czystym sumieniem zaplusować jej podróże! :) I to jest szantaż, fakt!