Ocenione komentarze użytkownika arnold.layne, strona 163

Przejdź do głównej strony użytkownika arnold.layne

  1. arnold.layne
    arnold.layne (04.08.2010 22:10)
    Zachęcająca rudera ;-)
  2. arnold.layne
    arnold.layne (04.08.2010 22:10)
    Kapitalny kontrast :-)
  3. arnold.layne
    arnold.layne (04.08.2010 22:09)
    I nie muszą pędzić, aby skuteczną obronę sprokurować ;-))
  4. arnold.layne
    arnold.layne (04.08.2010 22:07)
    [']
  5. arnold.layne
    arnold.layne (04.08.2010 22:07)
    Piękna kolekcja gitar :-). W Jachrance mam podobną, tylko Iwonka55 powiedziała, że na trzeźwo to są zwykłe miotły ;-))))
    A niech tam :-)
  6. arnold.layne
    arnold.layne (04.08.2010 22:04)
    Nie wiem co to jest, ale fajny efekt :-)
  7. arnold.layne
    arnold.layne (04.08.2010 22:01)
    Skrzyżowanie umysłu i urody ;-)
    Przypomniała mi się stara anegdota, jak to pewna piękność zaczepiła G.B. Shawa:
    "Mistrzu, a może byśmy tak mieli dziecko, po mnie odziedziczy urodę, a po panu intelekt. A co się stanie, jak będzie na odwrót?", zapytał Shaw ;-))))
  8. arnold.layne
    arnold.layne (04.08.2010 20:40)
    Do tej pory wiedziałem co nieco o kocie w butach. A teraz widzę kota w bucie ;-))
  9. arnold.layne
    arnold.layne (04.08.2010 20:08)
    Gorbi podobny, ale Kohl nie całkiem ;-)
  10. arnold.layne
    arnold.layne (03.08.2010 21:05)
    Wsparcie? A co, miecza utrzymać nie zdołał? ;-))
    Renato, ponownie wyrażam swoje uznanie dla Twojego Uznam(Uznama? Uznamu? Diabli wiedzą, jak się to w ludzkim języku odmienia ;-))
    Co zaś Led Zeppelin się tyczy, to owszem, jak najbardziej jestem fanem "Cepa" ;-), i to do trzydziestu kilku lat ;-), od 73/74, mniej więcej :-).
    Nawet teraz nastawiłem sobie "Houses of the holy", jakoś lepiej się czuję od tych pozytywnych dźwięków :-)