Ocenione komentarze użytkownika city_hopper, strona 351

Przejdź do głównej strony użytkownika city_hopper

  1. city_hopper
    city_hopper (07.12.2010 18:52)
    Gotyk to jest to :-)
  2. city_hopper
    city_hopper (07.12.2010 18:52)
    I thnx za odwiedziny galerii :-)
  3. city_hopper
    city_hopper (07.12.2010 18:51)
    Ustawiają się do startu ;-)
  4. city_hopper
    city_hopper (07.12.2010 18:50)
    Nietypowo - kaczor z kaczką, zamiast ...
  5. city_hopper
    city_hopper (07.12.2010 18:50)
    I model fajny ;-)
  6. city_hopper
    city_hopper (07.12.2010 18:49)
    Smok 'prawie' wawelski ;-) Pozazdrościli Krakowowi? ;-)
  7. city_hopper
    city_hopper (07.12.2010 18:43)
    Mogłaby wznieść się troszeczkę wyżej - w środek niebieskiego w kadrze ;-)
  8. city_hopper
    city_hopper (07.12.2010 18:25)
    I działa?
  9. city_hopper
    city_hopper (07.12.2010 18:21)
    I ślady secesyjnej metaloplastyki ...
  10. city_hopper
    city_hopper (07.12.2010 9:51)
    Piękne, nastrojowe fotki :-)