Ocenione komentarze użytkownika city_hopper, strona 236
Przejdź do głównej strony użytkownika city_hopper
-
-
Lokalny czy turysta?
-
Wygląda jak leżący baran ;-)
-
malwy?
-
konik garbusek ;-)
-
Może kwestia ustawień monitora?
-
Świetna relacja, doskonale przybliżająca miasto i okolice. Nastrojowe zdjęcia. U mnie dodatkowy plus za podkład 'kulturalno-sztuczny' ;-)
-
Brawa za spostrzegawczość ;-)
-
Ikona Rotterdamu :-) A wiesz gdzie m.in. jest kopia?
-
;-)
-
Lokalny czy turysta?
-
Wygląda jak leżący baran ;-)
-
malwy?
-
konik garbusek ;-)
-
Może kwestia ustawień monitora?
-
Świetna relacja, doskonale przybliżająca miasto i okolice. Nastrojowe zdjęcia. U mnie dodatkowy plus za podkład 'kulturalno-sztuczny' ;-)
-
Brawa za spostrzegawczość ;-)
-
Ikona Rotterdamu :-) A wiesz gdzie m.in. jest kopia?
-
;-)
Sam miałem wątpliwości, więc link: http://www.sjp.pl/co/Dziubek