Ocenione komentarze użytkownika city_hopper, strona 236

Przejdź do głównej strony użytkownika city_hopper

  1. city_hopper
    city_hopper (07.02.2011 20:48)
    Dziubek w dzióbek ;-)
    Sam miałem wątpliwości, więc link: http://www.sjp.pl/co/Dziubek
  2. city_hopper
    city_hopper (07.02.2011 20:45)
    Lokalny czy turysta?
  3. city_hopper
    city_hopper (07.02.2011 20:39)
    Wygląda jak leżący baran ;-)
  4. city_hopper
    city_hopper (07.02.2011 20:36)
    malwy?
  5. city_hopper
    city_hopper (07.02.2011 20:34)
    konik garbusek ;-)
  6. city_hopper
    city_hopper (07.02.2011 18:49)
    Może kwestia ustawień monitora?
  7. city_hopper
    city_hopper (07.02.2011 18:48)
    Świetna relacja, doskonale przybliżająca miasto i okolice. Nastrojowe zdjęcia. U mnie dodatkowy plus za podkład 'kulturalno-sztuczny' ;-)
  8. city_hopper
    city_hopper (07.02.2011 18:46)
    Brawa za spostrzegawczość ;-)
  9. city_hopper
    city_hopper (07.02.2011 18:45)
    Ikona Rotterdamu :-) A wiesz gdzie m.in. jest kopia?
  10. city_hopper
    city_hopper (07.02.2011 18:45)
    ;-)