Ocenione komentarze użytkownika voyager747, strona 1736

Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747

  1. voyager747
    voyager747 (22.09.2009 23:54)
    dzięki, pozdrawiam:)
  2. voyager747
    voyager747 (22.09.2009 23:39)
    ja już dałem :) dawno temu :)
  3. voyager747
    voyager747 (22.09.2009 23:24)
    Z tego co wcześniej wyczytałem, to jest fotka pokazująca jak japońscy turyści zalewają jak mrówki świątynie :)
    Moim zdaniem czasami jednak ludzie nadmiernie stosuję tę technikę, której ja akurat osobiście nie lubię.
    Odpowiedź satysfakcjonująca, jednak nie mogę się z tymi tezami zgodzić :)
    Tak czy owak moje oko nadal postrzega kolory i lubię niebieskie niebo i zieloną trawkę :)
    Pozdrawiam
  4. voyager747
    voyager747 (22.09.2009 22:18)
    a czemu to zdjęcie jest czarno-białe ?
  5. voyager747
    voyager747 (22.09.2009 20:28)
    może to jakiś robot ? :)
  6. voyager747
    voyager747 (22.09.2009 0:10)
    zdjęcie jest ok, ale model już nie :)))
  7. voyager747
    voyager747 (21.09.2009 22:52)
    straszne, okropne, przerażające :)) Nigdy bym się chyba nie zdecydował na oglądanie mumii.
  8. voyager747
    voyager747 (21.09.2009 22:07)
    Bywało więcej kiedyś :)
  9. voyager747
    voyager747 (21.09.2009 21:37)
    Turcja jest fajna, też polecam :)
    Witaj.
  10. voyager747
    voyager747 (21.09.2009 21:07)
    fajne malowanie :)