Ocenione komentarze użytkownika voyager747, strona 1736
Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747
-
dzięki, pozdrawiam:)
-
ja już dałem :) dawno temu :)
-
Z tego co wcześniej wyczytałem, to jest fotka pokazująca jak japońscy turyści zalewają jak mrówki świątynie :)
Moim zdaniem czasami jednak ludzie nadmiernie stosuję tę technikę, której ja akurat osobiście nie lubię.
Odpowiedź satysfakcjonująca, jednak nie mogę się z tymi tezami zgodzić :)
Tak czy owak moje oko nadal postrzega kolory i lubię niebieskie niebo i zieloną trawkę :)
Pozdrawiam
-
a czemu to zdjęcie jest czarno-białe ?
-
może to jakiś robot ? :)
-
zdjęcie jest ok, ale model już nie :)))
-
straszne, okropne, przerażające :)) Nigdy bym się chyba nie zdecydował na oglądanie mumii.
-
Bywało więcej kiedyś :)
-
Turcja jest fajna, też polecam :)
Witaj.
-
fajne malowanie :)
-
dzięki, pozdrawiam:)
-
ja już dałem :) dawno temu :)
-
Z tego co wcześniej wyczytałem, to jest fotka pokazująca jak japońscy turyści zalewają jak mrówki świątynie :)
Moim zdaniem czasami jednak ludzie nadmiernie stosuję tę technikę, której ja akurat osobiście nie lubię.
Odpowiedź satysfakcjonująca, jednak nie mogę się z tymi tezami zgodzić :)
Tak czy owak moje oko nadal postrzega kolory i lubię niebieskie niebo i zieloną trawkę :)
Pozdrawiam -
a czemu to zdjęcie jest czarno-białe ?
-
może to jakiś robot ? :)
-
zdjęcie jest ok, ale model już nie :)))
-
straszne, okropne, przerażające :)) Nigdy bym się chyba nie zdecydował na oglądanie mumii.
-
Bywało więcej kiedyś :)
-
Turcja jest fajna, też polecam :)
Witaj. -
fajne malowanie :)