Ocenione komentarze użytkownika voyager747, strona 1637

Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747

  1. voyager747
    voyager747 (09.01.2010 21:49)
    dzięki za wizytę, kwiatki, roślinki i inne się kłaniają :))
  2. voyager747
    voyager747 (09.01.2010 21:41)
    w sumie, to wolę nasze jabłka, winogrona, brzoskwinie itp. ):
  3. voyager747
    voyager747 (09.01.2010 21:37)
    zimą jest zimne, brrr.... :)
  4. voyager747
    voyager747 (09.01.2010 16:11)
    Ja wcale nie byłem jeszcze w Chorwacji, a też chętnie obejrzałem i poplusiłem :)
  5. voyager747
    voyager747 (09.01.2010 16:09)
    za dużą zbudowali, albo łuk za niski :)
  6. voyager747
    voyager747 (09.01.2010 16:08)
    za wolny byłeś :) trzeba gonić :))
  7. voyager747
    voyager747 (09.01.2010 16:05)
    we wszystkich nie byłem, tylko w kilku :)
  8. voyager747
    voyager747 (09.01.2010 15:59)
    napisz coś, Marek się ucieszy :)
  9. voyager747
    voyager747 (09.01.2010 15:53)
    a samolocik dla mnie gdzie ? :)
  10. voyager747
    voyager747 (09.01.2010 15:35)
    dobrze gadasz :)