Ocenione komentarze użytkownika voyager747, strona 1637
Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747
-
dzięki za wizytę, kwiatki, roślinki i inne się kłaniają :))
-
w sumie, to wolę nasze jabłka, winogrona, brzoskwinie itp. ):
-
zimą jest zimne, brrr.... :)
-
Ja wcale nie byłem jeszcze w Chorwacji, a też chętnie obejrzałem i poplusiłem :)
-
za dużą zbudowali, albo łuk za niski :)
-
za wolny byłeś :) trzeba gonić :))
-
we wszystkich nie byłem, tylko w kilku :)
-
napisz coś, Marek się ucieszy :)
-
a samolocik dla mnie gdzie ? :)
-
dobrze gadasz :)
-
dzięki za wizytę, kwiatki, roślinki i inne się kłaniają :))
-
w sumie, to wolę nasze jabłka, winogrona, brzoskwinie itp. ):
-
zimą jest zimne, brrr.... :)
-
Ja wcale nie byłem jeszcze w Chorwacji, a też chętnie obejrzałem i poplusiłem :)
-
za dużą zbudowali, albo łuk za niski :)
-
za wolny byłeś :) trzeba gonić :))
-
we wszystkich nie byłem, tylko w kilku :)
-
napisz coś, Marek się ucieszy :)
-
a samolocik dla mnie gdzie ? :)
-
dobrze gadasz :)