Otrzymane komentarze dla użytkownika lmichorowski, strona 716

Przejdź do głównej strony użytkownika lmichorowski

  1. g_firlit
    g_firlit (05.06.2013 7:44)
    Dziękuję za odwiedziny. Pozdrawiam.
  2. bkrystina
    bkrystina (04.06.2013 14:41)
    krótko i pięknie:)
  3. slawannka
    slawannka (03.06.2013 10:31)
    Leszku, dzięki za Stromboli!
  4. alefur
    alefur (29.05.2013 19:54)
    Dziękuję za wszystkie plusiki zostawione w Siedmiogrodzie. Pozdrawiam serdecznie.
  5. koziolkipoz
    koziolkipoz (28.05.2013 16:48)
    dziekuje za odwiedziny,++++, oraz komentarze- zapraszam ponownie
  6. pan_hons
    pan_hons (27.05.2013 23:51)
    Dziękuję za wizytę i wszystkie plusy do mej publikacji z Perastu - w sercu czarnogórskich fiordów:) Pozdrawiam!
  7. pt.janicki
    pt.janicki (27.05.2013 11:50)
    ...widać liczyli na inteligencję patrzących, że skoro elewacja identyczna to kolejne logo już mogłoby zniechęcać ... :-) ...
  8. pt.janicki
    pt.janicki (27.05.2013 11:47)
    ...na kolejnym zdjęciu http://kolumber.pl/photos/show/13921804 widać, że i w "starym" ratuszu też było sporo miejsca dla "pomocników świętego Biurokracego" ... :-) ...
  9. hooltayka
    hooltayka (27.05.2013 6:05)
    Bardzo dziekuję Leszku za kolejny odcinek Australii-)
    Pozdrawiam-)
  10. lmichorowski
    lmichorowski (26.05.2013 23:50)
    To prawda. I - jak widać - nie tylko u nas.