Otrzymane komentarze dla użytkownika lmichorowski, strona 704
Przejdź do głównej strony użytkownika lmichorowski
-
Co ciekawe, wewnątrz kościoła było sporo ornamentów z motywem gwiazdy Dawida.
-
To prawda, ale ten słowacki jest znacznie większy...
-
Słowacja nadal przez Polaków traktowana jest po macoszemu, zajeżdżając tam głównie zimą na narty, ale poza tym, to słabo. Nawet tutaj na Kolumberze, podróży do tego kraju, tak nam bliskiego jak mało który z naszych sąsiadów, jest bardzo mało. Cieszę się, że wybrałeś się tam i odkryłeś uroki słowackiej ziemi:) Bardzo miło spędziłem czas tutaj, w tej podróży, jak zawsze dużo się dowiadując o odwiedzanych miejscach. Podobało się:) Pozdrawiam!
-
Leszku, jak opanuję moją pocztę, to podeślę Ci zdjęcia.
Coś mi się rozregulowało jak próbowałam namierzyć Smoka i nie wiem co...
-
ta partia od 2006 roku rządzi w Słowacji:) Z każdymi kolejnymi wyborami miała coraz większe poparcie. Tak więc można zacząć od "tyłka" i skończyć z przodu...;)
-
trochę przypomina zamek z naszego Ogrodzieńca:)
-
piękny i malowniczo położony:)
-
bardzo ładna ta wieża:)
-
bardzo ciekawa, oryginalna architektura, rzadko spotykana w tej części świata:)
-
dzwonnica sgraffito pięknie się prezentuje:)
-
Co ciekawe, wewnątrz kościoła było sporo ornamentów z motywem gwiazdy Dawida.
-
To prawda, ale ten słowacki jest znacznie większy...
-
Słowacja nadal przez Polaków traktowana jest po macoszemu, zajeżdżając tam głównie zimą na narty, ale poza tym, to słabo. Nawet tutaj na Kolumberze, podróży do tego kraju, tak nam bliskiego jak mało który z naszych sąsiadów, jest bardzo mało. Cieszę się, że wybrałeś się tam i odkryłeś uroki słowackiej ziemi:) Bardzo miło spędziłem czas tutaj, w tej podróży, jak zawsze dużo się dowiadując o odwiedzanych miejscach. Podobało się:) Pozdrawiam!
-
Leszku, jak opanuję moją pocztę, to podeślę Ci zdjęcia.
Coś mi się rozregulowało jak próbowałam namierzyć Smoka i nie wiem co... -
ta partia od 2006 roku rządzi w Słowacji:) Z każdymi kolejnymi wyborami miała coraz większe poparcie. Tak więc można zacząć od "tyłka" i skończyć z przodu...;)
-
trochę przypomina zamek z naszego Ogrodzieńca:)
-
piękny i malowniczo położony:)
-
bardzo ładna ta wieża:)
-
bardzo ciekawa, oryginalna architektura, rzadko spotykana w tej części świata:)
-
dzwonnica sgraffito pięknie się prezentuje:)