Otrzymane komentarze dla użytkownika lmichorowski, strona 704

Przejdź do głównej strony użytkownika lmichorowski

  1. lmichorowski
    lmichorowski (12.06.2013 22:18)
    Co ciekawe, wewnątrz kościoła było sporo ornamentów z motywem gwiazdy Dawida.
  2. lmichorowski
    lmichorowski (12.06.2013 22:16)
    To prawda, ale ten słowacki jest znacznie większy...
  3. pan_hons
    pan_hons (12.06.2013 11:44)
    Słowacja nadal przez Polaków traktowana jest po macoszemu, zajeżdżając tam głównie zimą na narty, ale poza tym, to słabo. Nawet tutaj na Kolumberze, podróży do tego kraju, tak nam bliskiego jak mało który z naszych sąsiadów, jest bardzo mało. Cieszę się, że wybrałeś się tam i odkryłeś uroki słowackiej ziemi:) Bardzo miło spędziłem czas tutaj, w tej podróży, jak zawsze dużo się dowiadując o odwiedzanych miejscach. Podobało się:) Pozdrawiam!
  4. iwonka55h
    iwonka55h (12.06.2013 11:43)
    Leszku, jak opanuję moją pocztę, to podeślę Ci zdjęcia.
    Coś mi się rozregulowało jak próbowałam namierzyć Smoka i nie wiem co...
  5. pan_hons
    pan_hons (12.06.2013 11:38)
    ta partia od 2006 roku rządzi w Słowacji:) Z każdymi kolejnymi wyborami miała coraz większe poparcie. Tak więc można zacząć od "tyłka" i skończyć z przodu...;)
  6. pan_hons
    pan_hons (12.06.2013 11:33)
    trochę przypomina zamek z naszego Ogrodzieńca:)
  7. pan_hons
    pan_hons (12.06.2013 11:32)
    piękny i malowniczo położony:)
  8. pan_hons
    pan_hons (12.06.2013 11:29)
    bardzo ładna ta wieża:)
  9. pan_hons
    pan_hons (12.06.2013 11:28)
    bardzo ciekawa, oryginalna architektura, rzadko spotykana w tej części świata:)
  10. pan_hons
    pan_hons (12.06.2013 11:27)
    dzwonnica sgraffito pięknie się prezentuje:)