Otrzymane komentarze dla użytkownika lmichorowski, strona 690
Przejdź do głównej strony użytkownika lmichorowski
-
-
Wspaniała!:))) Zrobiła na mnie duże wrażenie:)
-
Jest piękny:))
-
Dziękuję za ciekawy opis:) Tutaj też nie byliśmy:((
-
Robi wrażenie taki rozległy widok:))
Na wieży,niestety,nie byliśmy:(
-
Ładne ujęcie:) Pamiętam dobrze ten widok,bo zwiedzałam zamek końcem maja br.
-
Wspaniały!:)) Pięknie go pokazałeś:)
-
Wielki Refektarz jest wspaniały i robi wrażenie!
-
Zwłaszcza, gdyby literat miał do dyspozycji "literatkę"...
-
Widok z wieży Zamku Wysokiego.
-
Wspaniała!:))) Zrobiła na mnie duże wrażenie:)
-
Jest piękny:))
-
Dziękuję za ciekawy opis:) Tutaj też nie byliśmy:((
-
Robi wrażenie taki rozległy widok:))
Na wieży,niestety,nie byliśmy:( -
Ładne ujęcie:) Pamiętam dobrze ten widok,bo zwiedzałam zamek końcem maja br.
-
Wspaniały!:)) Pięknie go pokazałeś:)
-
Wielki Refektarz jest wspaniały i robi wrażenie!
-
Zwłaszcza, gdyby literat miał do dyspozycji "literatkę"...
-
Widok z wieży Zamku Wysokiego.
Dziękuję za przypomnienie zamku w Malborku.Jutro wrócę do Elbląga i Fromborka.