Otrzymane komentarze dla użytkownika lmichorowski, strona 690

Przejdź do głównej strony użytkownika lmichorowski

  1. adaola
    adaola (27.07.2013 22:40)
    Podobną wycieczkę na tej trasie odbyliśmy na przełomie maja i czerwca br.
    Dziękuję za przypomnienie zamku w Malborku.Jutro wrócę do Elbląga i Fromborka.
  2. adaola
    adaola (27.07.2013 22:36)
    Wspaniała!:))) Zrobiła na mnie duże wrażenie:)
  3. adaola
    adaola (27.07.2013 22:35)
    Jest piękny:))
  4. adaola
    adaola (27.07.2013 22:33)
    Dziękuję za ciekawy opis:) Tutaj też nie byliśmy:((
  5. adaola
    adaola (27.07.2013 22:19)
    Robi wrażenie taki rozległy widok:))
    Na wieży,niestety,nie byliśmy:(
  6. adaola
    adaola (27.07.2013 21:54)
    Ładne ujęcie:) Pamiętam dobrze ten widok,bo zwiedzałam zamek końcem maja br.
  7. adaola
    adaola (27.07.2013 21:30)
    Wspaniały!:)) Pięknie go pokazałeś:)
  8. adaola
    adaola (27.07.2013 21:24)
    Wielki Refektarz jest wspaniały i robi wrażenie!
  9. lmichorowski
    lmichorowski (27.07.2013 21:17)
    Zwłaszcza, gdyby literat miał do dyspozycji "literatkę"...
  10. lmichorowski
    lmichorowski (27.07.2013 15:06)
    Widok z wieży Zamku Wysokiego.