Otrzymane komentarze dla użytkownika lmichorowski, strona 659

Przejdź do głównej strony użytkownika lmichorowski

  1. pt.janicki
    pt.janicki (03.09.2013 11:49)
    ...prawie jak gdzieś w Norwegii...
  2. pt.janicki
    pt.janicki (03.09.2013 11:48)
    ...można odnieść wrażenie, że architekt kościoła w Baligrodzie http://kolumber.pl/photos/show/13935525 nawiązał stylem do tego wcześniej wybudowanego w Cisnej...
  3. pt.janicki
    pt.janicki (03.09.2013 10:52)
    ...muza albo dobry duch mogą, a nawet powinni się przewijać ... :-) ...
    ...a na marginesie, dopiero teraz zauważyłem, że jakowaś instytucja na rogu ładnie się nazywa. Tak samo jak nasz wnusio ... :-) ...
  4. iwonka55h
    iwonka55h (03.09.2013 9:07)
    też zauważyłam, że jedna turystka "przewija" się przez kolejne zdjęcie.
    Ja też tak mam, zawsze jedna i ta sama turystka wchodzi mi w kadr.
  5. adaola
    adaola (02.09.2013 22:28)
    Piękne i bogate wnętrze:)
  6. adaola
    adaola (02.09.2013 22:25)
    Uwielbiam takie zapomniane nieco miejsca ze starymi cerkiewkami:)
    Dobrze,że je dokumentujesz i opisujesz. Dziękujemy:)
  7. lmichorowski
    lmichorowski (02.09.2013 22:15)
    Zauważyłem, że dziś Kolumber "chodzi" bardzo powoli. Dziękuję za wizytę, plusy i komentarze, a na kontynuację zapraszam w dowolnej wolnej chwili. Pozdrawiam.
  8. adaola
    adaola (02.09.2013 22:10)
    Wróciłam dzisiaj,ale bardzo powoli otwierają sie zdjęcia:(
    I poszczególne podpunkty w innej kolejności niż są wgrane.
    Będę wracać do tej ciekawej podróży w wolnym czasie:)
  9. lmichorowski
    lmichorowski (02.09.2013 22:06)
    A ja pamiętam, jak w 1969 roku spędziliśmy noc pod namiotem właśnie na tej połoninie. Wtedy nie było jeszcze parku narodowego i można było tam biwakować.
  10. adaola
    adaola (02.09.2013 22:01)
    Bardzo miło wspominam sobie jesienny,kolorowy spacer po Połoninie Wetlińskiej:))