Otrzymane komentarze dla użytkownika lmichorowski, strona 659
Przejdź do głównej strony użytkownika lmichorowski
-
...prawie jak gdzieś w Norwegii...
-
...można odnieść wrażenie, że architekt kościoła w Baligrodzie http://kolumber.pl/photos/show/13935525 nawiązał stylem do tego wcześniej wybudowanego w Cisnej...
-
...muza albo dobry duch mogą, a nawet powinni się przewijać ... :-) ...
...a na marginesie, dopiero teraz zauważyłem, że jakowaś instytucja na rogu ładnie się nazywa. Tak samo jak nasz wnusio ... :-) ...
-
też zauważyłam, że jedna turystka "przewija" się przez kolejne zdjęcie.
Ja też tak mam, zawsze jedna i ta sama turystka wchodzi mi w kadr.
-
Piękne i bogate wnętrze:)
-
Uwielbiam takie zapomniane nieco miejsca ze starymi cerkiewkami:)
Dobrze,że je dokumentujesz i opisujesz. Dziękujemy:)
-
Zauważyłem, że dziś Kolumber "chodzi" bardzo powoli. Dziękuję za wizytę, plusy i komentarze, a na kontynuację zapraszam w dowolnej wolnej chwili. Pozdrawiam.
-
Wróciłam dzisiaj,ale bardzo powoli otwierają sie zdjęcia:(
I poszczególne podpunkty w innej kolejności niż są wgrane.
Będę wracać do tej ciekawej podróży w wolnym czasie:)
-
A ja pamiętam, jak w 1969 roku spędziliśmy noc pod namiotem właśnie na tej połoninie. Wtedy nie było jeszcze parku narodowego i można było tam biwakować.
-
Bardzo miło wspominam sobie jesienny,kolorowy spacer po Połoninie Wetlińskiej:))
-
...prawie jak gdzieś w Norwegii...
-
...można odnieść wrażenie, że architekt kościoła w Baligrodzie http://kolumber.pl/photos/show/13935525 nawiązał stylem do tego wcześniej wybudowanego w Cisnej...
-
...muza albo dobry duch mogą, a nawet powinni się przewijać ... :-) ...
...a na marginesie, dopiero teraz zauważyłem, że jakowaś instytucja na rogu ładnie się nazywa. Tak samo jak nasz wnusio ... :-) ... -
też zauważyłam, że jedna turystka "przewija" się przez kolejne zdjęcie.
Ja też tak mam, zawsze jedna i ta sama turystka wchodzi mi w kadr. -
Piękne i bogate wnętrze:)
-
Uwielbiam takie zapomniane nieco miejsca ze starymi cerkiewkami:)
Dobrze,że je dokumentujesz i opisujesz. Dziękujemy:) -
Zauważyłem, że dziś Kolumber "chodzi" bardzo powoli. Dziękuję za wizytę, plusy i komentarze, a na kontynuację zapraszam w dowolnej wolnej chwili. Pozdrawiam.
-
Wróciłam dzisiaj,ale bardzo powoli otwierają sie zdjęcia:(
I poszczególne podpunkty w innej kolejności niż są wgrane.
Będę wracać do tej ciekawej podróży w wolnym czasie:) -
A ja pamiętam, jak w 1969 roku spędziliśmy noc pod namiotem właśnie na tej połoninie. Wtedy nie było jeszcze parku narodowego i można było tam biwakować.
-
Bardzo miło wspominam sobie jesienny,kolorowy spacer po Połoninie Wetlińskiej:))