Otrzymane komentarze dla użytkownika lmichorowski, strona 636

Przejdź do głównej strony użytkownika lmichorowski

  1. s.wawelski
    s.wawelski (11.09.2013 18:35)
    Uff! Alez tu rozmaitych informacji! Ja ogolnie rzecz biorac jestem za konceptem opublikowania calej podrozy w jednej calosci czyli jako jedna podroz. Wyjatkiem bylyby bardzo dlugie podroze w rozne czesci swiata, jak np. Hoolytayki, ktora za jednym zamachem spedzila pol roku podrozujac z Australli poprzez Azje az do Europy. Wydaje mi sie wrecz, ze taka prezentacja jest bardziej zwiezla i latwiej ja znalezc i przeczytac nawet jesli sie to zrobi po kawalku.
  2. lmichorowski
    lmichorowski (11.09.2013 18:23)
    Może nie tak często jak dawniej, ale zawsze...
  3. s.wawelski
    s.wawelski (11.09.2013 18:19)
    Tak, tak...
  4. lmichorowski
    lmichorowski (11.09.2013 18:15)
    Mam nadzieję, że na korzyść...
  5. s.wawelski
    s.wawelski (11.09.2013 18:11)
    Czyli nadal sie tu buduje drewniane kosciolki :-)
  6. lmichorowski
    lmichorowski (11.09.2013 18:10)
    To prawda, kościół robi duże wrażenie.
  7. s.wawelski
    s.wawelski (11.09.2013 18:10)
    To zdjecie Ci rzeczywiscie wyszlo. Koleje powinny je kupic jako reklame tej trasy :-)
  8. s.wawelski
    s.wawelski (11.09.2013 18:05)
    No, jesli trzeba podawac powierzcnie dachu w hektarach, to to jest rzeczywiscie cos!
  9. s.wawelski
    s.wawelski (11.09.2013 18:03)
    Nie moge oderwac oczu.
  10. s.wawelski
    s.wawelski (11.09.2013 18:03)
    Bardzo ciekawa architektura.