Otrzymane komentarze dla użytkownika lmichorowski, strona 633

Przejdź do głównej strony użytkownika lmichorowski

  1. kahlan77
    kahlan77 (13.09.2013 6:18)
    +++++
  2. kahlan77
    kahlan77 (13.09.2013 6:12)
    Pozdrawiam
  3. lmichorowski
    lmichorowski (12.09.2013 22:38)
    Rzeczywiście...
  4. lmichorowski
    lmichorowski (12.09.2013 22:33)
    Pewnie tak, tylko trzeba by pióra na miarę Fredry...
  5. lmichorowski
    lmichorowski (12.09.2013 22:29)
    Może ten kawałek był rekonstruowany? Nie wiem...
  6. lmichorowski
    lmichorowski (12.09.2013 22:27)
    Nam się też bardzo podobało...
  7. lmichorowski
    lmichorowski (12.09.2013 22:22)
    A propos wilka... Pewnie pamiętacie tę scenkę z komedii Stanisława Barei: http://www.youtube.com/watch?v=i6xkYy6-y_Q
  8. pt.janicki
    pt.janicki (12.09.2013 22:02)
    ...czyli trafiłem, gderam :-) ...
  9. adaola
    adaola (12.09.2013 21:58)
    Piotrze,w tym wieku jeszcze się nie łapie wilka:)
  10. adaola
    adaola (12.09.2013 21:56)
    Wspaniała fasada :)))