Otrzymane komentarze dla użytkownika lmichorowski, strona 618

Przejdź do głównej strony użytkownika lmichorowski

  1. lmichorowski
    lmichorowski (04.10.2013 23:21)
    Ba, szkoda że nie wiedziałem o tym...
  2. treize
    treize (04.10.2013 22:48)
    Przemierzyłam Kraków Twoimi śladami Leszku i widzę,że jeszcze dużo powinnam zobaczyć :)
  3. treize
    treize (04.10.2013 22:36)
    a po lewej stronie cukiernia z pysznymi rurkami z bitą śmietaną - dokładnie takie same rurki jadłam ze 40 lat temu :)
  4. treize
    treize (04.10.2013 22:29)
    świetne ujęcie :)
  5. treize
    treize (04.10.2013 22:27)
    do posłuchania :)
    http://www.youtube.com/watch?v=sHrAm4WxzH4
  6. treize
    treize (04.10.2013 22:04)
    :)
  7. treize
    treize (04.10.2013 22:04)
    ....i tutaj mieszka moja córka :)
  8. treize
    treize (04.10.2013 22:00)
    Coś podobnego! Dzisiaj przechodziłam przez ul. Zagrody.Dębniki od dzieciństwa są mi bardzo bliskie :)
  9. lmichorowski
    lmichorowski (04.10.2013 18:26)
    Ale to tylko złudzenie, bo nie było nawet większych kałuż - tylko mokry asfalt.
  10. luciola1951
    luciola1951 (04.10.2013 15:39)
    Nie jestes odosobniony!