Otrzymane komentarze dla użytkownika lmichorowski, strona 589
Przejdź do głównej strony użytkownika lmichorowski
-
Nie mam pojęcia...
-
Przepiękny widoczek.
-
Co to za norma na tę skrzynkę elektryczną?
-
Uroczy brzeg.
-
Powiedziałem, że klimacik piękny?
-
Klimacik wodno-pomostowy...
-
Ładna sceneria.
-
na plaże...
-
A tu już widać, że ani to Australia ani Afryka tylko nasza Warmia. Zielona, piękna Warmia.
-
A tu ten wiersz, zaśpiewany przez Czesława Niemena: http://www.youtube.com/watch?v=RSTc3EJzr6E
-
Nie mam pojęcia...
-
Przepiękny widoczek.
-
Co to za norma na tę skrzynkę elektryczną?
-
Uroczy brzeg.
-
Powiedziałem, że klimacik piękny?
-
Klimacik wodno-pomostowy...
-
Ładna sceneria.
-
na plaże...
-
A tu już widać, że ani to Australia ani Afryka tylko nasza Warmia. Zielona, piękna Warmia.
-
A tu ten wiersz, zaśpiewany przez Czesława Niemena: http://www.youtube.com/watch?v=RSTc3EJzr6E