Otrzymane komentarze dla użytkownika lmichorowski, strona 585

Przejdź do głównej strony użytkownika lmichorowski

  1. alefur
    alefur (12.12.2013 20:24)
    Nubirka dziękuję za uznanie :)
  2. lmichorowski
    lmichorowski (12.12.2013 18:15)
    Chciałoby się powiedzieć za Dantem: "Lasciate ogni speranza...".
  3. lmichorowski
    lmichorowski (12.12.2013 17:27)
    Dzięki za uznanie i oczywiście zapraszam...
  4. anianasadach
    anianasadach (12.12.2013 14:58)
    Leszku...Mikołaj zostawił Ci prezent pod choinką :)))))))
  5. hooltayka
    hooltayka (12.12.2013 10:19)
    Jestem pod ogromnym wrażeniem tej podróży.
    Oczywiście jeszcze nie obejrzałam wszystkich zdjęć,może do Nowego Roku zdążę-)
    Jesteś niesamowitym kronikarzem i przewodnikiem po Warszawie.
    Spędziłam w tym mieście cały lipiec i jakby nie było jestem tam zameldowana.
    Spacerowałam i bardzo mi brakowało kogoś,kto by mnie po Warszawie oprowadził.
    Oczywiście tu wrócę.
    Serdecznie pozdrawiam-)
  6. aniachal
    aniachal (11.12.2013 21:12)
    Dziękuję za wspólne wędrowanie i za muzykę, która mi teraz gra....;)
  7. anianasadach
    anianasadach (10.12.2013 23:41)
    Fajnie, że się u mnie uchachałeś i choć na chwilę zrzuciłeś z grzbietu trochę lat :)
  8. hooltayka
    hooltayka (07.12.2013 2:13)
    Leszku,dziękuję za obejrzenie mojego kolejnego etapu podróży po Australii.
    Nigdy już tam nie będę,ale staram się pokazać to co sama widziałam i przeżyłam na tym pięknym kontynencie.
    Dziękuję i pozdrawiam-)
  9. pt.janicki
    pt.janicki (04.12.2013 15:55)
    ...miałem nadzieję, Leszku, że po przywróceniu komentarzy następnym sukcesem informatyków kolumberowych będzie umożliwienie wpisywania się na stronach głównych profili. Spróbowałem wpisać się na Twoim i ...db!...
    ...w tym wypadku "db" nie oznacza : "dobry", ani "debest", ale może na przykład oznaczać: - "dupa blada" ... :-( ...
  10. bajka11111
    bajka11111 (04.12.2013 14:56)
    Doczytałam... Warto z Tobą podróżować... :)