Otrzymane komentarze dla użytkownika lmichorowski, strona 585
Przejdź do głównej strony użytkownika lmichorowski
-
Nubirka dziękuję za uznanie :)
-
Chciałoby się powiedzieć za Dantem: "Lasciate ogni speranza...".
-
Dzięki za uznanie i oczywiście zapraszam...
-
Leszku...Mikołaj zostawił Ci prezent pod choinką :)))))))
-
Jestem pod ogromnym wrażeniem tej podróży.
Oczywiście jeszcze nie obejrzałam wszystkich zdjęć,może do Nowego Roku zdążę-)
Jesteś niesamowitym kronikarzem i przewodnikiem po Warszawie.
Spędziłam w tym mieście cały lipiec i jakby nie było jestem tam zameldowana.
Spacerowałam i bardzo mi brakowało kogoś,kto by mnie po Warszawie oprowadził.
Oczywiście tu wrócę.
Serdecznie pozdrawiam-)
-
Dziękuję za wspólne wędrowanie i za muzykę, która mi teraz gra....;)
-
Fajnie, że się u mnie uchachałeś i choć na chwilę zrzuciłeś z grzbietu trochę lat :)
-
Leszku,dziękuję za obejrzenie mojego kolejnego etapu podróży po Australii.
Nigdy już tam nie będę,ale staram się pokazać to co sama widziałam i przeżyłam na tym pięknym kontynencie.
Dziękuję i pozdrawiam-)
-
...miałem nadzieję, Leszku, że po przywróceniu komentarzy następnym sukcesem informatyków kolumberowych będzie umożliwienie wpisywania się na stronach głównych profili. Spróbowałem wpisać się na Twoim i ...db!...
...w tym wypadku "db" nie oznacza : "dobry", ani "debest", ale może na przykład oznaczać: - "dupa blada" ... :-( ...
-
Doczytałam... Warto z Tobą podróżować... :)
-
Nubirka dziękuję za uznanie :)
-
Chciałoby się powiedzieć za Dantem: "Lasciate ogni speranza...".
-
Dzięki za uznanie i oczywiście zapraszam...
-
Leszku...Mikołaj zostawił Ci prezent pod choinką :)))))))
-
Jestem pod ogromnym wrażeniem tej podróży.
Oczywiście jeszcze nie obejrzałam wszystkich zdjęć,może do Nowego Roku zdążę-)
Jesteś niesamowitym kronikarzem i przewodnikiem po Warszawie.
Spędziłam w tym mieście cały lipiec i jakby nie było jestem tam zameldowana.
Spacerowałam i bardzo mi brakowało kogoś,kto by mnie po Warszawie oprowadził.
Oczywiście tu wrócę.
Serdecznie pozdrawiam-) -
Dziękuję za wspólne wędrowanie i za muzykę, która mi teraz gra....;)
-
Fajnie, że się u mnie uchachałeś i choć na chwilę zrzuciłeś z grzbietu trochę lat :)
-
Leszku,dziękuję za obejrzenie mojego kolejnego etapu podróży po Australii.
Nigdy już tam nie będę,ale staram się pokazać to co sama widziałam i przeżyłam na tym pięknym kontynencie.
Dziękuję i pozdrawiam-) -
...miałem nadzieję, Leszku, że po przywróceniu komentarzy następnym sukcesem informatyków kolumberowych będzie umożliwienie wpisywania się na stronach głównych profili. Spróbowałem wpisać się na Twoim i ...db!...
...w tym wypadku "db" nie oznacza : "dobry", ani "debest", ale może na przykład oznaczać: - "dupa blada" ... :-( ... -
Doczytałam... Warto z Tobą podróżować... :)
