Otrzymane komentarze dla użytkownika lmichorowski, strona 569

Przejdź do głównej strony użytkownika lmichorowski

  1. snickers1958
    snickers1958 (16.12.2013 21:09)
    Herb...?
  2. snickers1958
    snickers1958 (16.12.2013 21:08)
    To tu gdzie stały czołgi?
  3. snickers1958
    snickers1958 (16.12.2013 21:07)
    Super fotka.
  4. snickers1958
    snickers1958 (16.12.2013 21:06)
    Bolesne przybicie do krzyża.
  5. snickers1958
    snickers1958 (16.12.2013 21:05)
    Piękne okrągłe witraże.
  6. snickers1958
    snickers1958 (16.12.2013 21:03)
    Świetliście tu jak w niebie.
  7. snickers1958
    snickers1958 (16.12.2013 21:02)
    Latarenki są odjazdowe.
  8. lmichorowski
    lmichorowski (16.12.2013 21:02)
    Jest pub niedaleko tej rzeczki, ale nie nad nią... Ja poleciłbym inne lokale.
  9. snickers1958
    snickers1958 (16.12.2013 20:58)
    Również tu wygląda monumentalnie.
  10. lmichorowski
    lmichorowski (16.12.2013 20:53)
    Z Olsztyna prawdopodobnie tak, bo Lubawa leży dokładnie przy szosie Olsztyn - Toruń...