Otrzymane komentarze dla użytkownika lmichorowski, strona 1046
Przejdź do głównej strony użytkownika lmichorowski
-
Dziekuje za odwiedziny :-)
-
Hej Leszku, ales zrobil rundke po moich Indiach, bardzo dziekuje za odwiedziny i plusiki ;)) Pozdrawiam Cie
-
superowe ujęcie :)
-
Uważam ze mgła bywa czasem bardziej fotogeniczna od pięknej słonecznej pogody:)
-
ja bym nazwała ją adwentową mgiełką ;-)
-
:D
-
To oczywiste, że wszystkiego za jednym razem nie da się zobaczyć. Warto jeszcze na pewno zobaczyć i cerkiew św. Włodzimierza, pospacerować po uliczkach Podiła, a jeśli będziecie mieli czas polecam także wycieczkę do skansenu w miejscowości Pirohiv. A pewnie znalazłoby się jeszcze multum miejsc, których nie znam. Pozdrawiam.
-
Dziękuję. To zdjęcie zrobiłem w listopadzie 1996 roku i wówczas, niestety, nie zapisałem sobie jej nazwiska, a po latach nie byłem sobie w stanie przypomnieć.
-
Piekna wedrowka z cyklu "Cudze chwalicie ..." pozdrawiam,
-
Maria Zankowiecka - pochowana na bajkowym cmentarzu.
-
Dziekuje za odwiedziny :-)
-
Hej Leszku, ales zrobil rundke po moich Indiach, bardzo dziekuje za odwiedziny i plusiki ;)) Pozdrawiam Cie
-
superowe ujęcie :)
-
Uważam ze mgła bywa czasem bardziej fotogeniczna od pięknej słonecznej pogody:)
-
ja bym nazwała ją adwentową mgiełką ;-)
-
:D
-
To oczywiste, że wszystkiego za jednym razem nie da się zobaczyć. Warto jeszcze na pewno zobaczyć i cerkiew św. Włodzimierza, pospacerować po uliczkach Podiła, a jeśli będziecie mieli czas polecam także wycieczkę do skansenu w miejscowości Pirohiv. A pewnie znalazłoby się jeszcze multum miejsc, których nie znam. Pozdrawiam.
-
Dziękuję. To zdjęcie zrobiłem w listopadzie 1996 roku i wówczas, niestety, nie zapisałem sobie jej nazwiska, a po latach nie byłem sobie w stanie przypomnieć.
-
Piekna wedrowka z cyklu "Cudze chwalicie ..." pozdrawiam,
-
Maria Zankowiecka - pochowana na bajkowym cmentarzu.
