Otrzymane komentarze dla użytkownika lmichorowski, strona 1046

Przejdź do głównej strony użytkownika lmichorowski

  1. focus36
    focus36 (15.12.2011 21:47)
    Dziekuje za odwiedziny :-)
  2. martynoi
    martynoi (14.12.2011 17:06)
    Hej Leszku, ales zrobil rundke po moich Indiach, bardzo dziekuje za odwiedziny i plusiki ;)) Pozdrawiam Cie
  3. bkrystina
    bkrystina (13.12.2011 14:54)
    superowe ujęcie :)
  4. bkrystina
    bkrystina (13.12.2011 14:53)
    Uważam ze mgła bywa czasem bardziej fotogeniczna od pięknej słonecznej pogody:)
  5. czadnik
    czadnik (12.12.2011 9:42)
    ja bym nazwała ją adwentową mgiełką ;-)
  6. czadnik
    czadnik (12.12.2011 9:39)
    :D
  7. lmichorowski
    lmichorowski (11.12.2011 14:31)
    To oczywiste, że wszystkiego za jednym razem nie da się zobaczyć. Warto jeszcze na pewno zobaczyć i cerkiew św. Włodzimierza, pospacerować po uliczkach Podiła, a jeśli będziecie mieli czas polecam także wycieczkę do skansenu w miejscowości Pirohiv. A pewnie znalazłoby się jeszcze multum miejsc, których nie znam. Pozdrawiam.
  8. lmichorowski
    lmichorowski (11.12.2011 14:27)
    Dziękuję. To zdjęcie zrobiłem w listopadzie 1996 roku i wówczas, niestety, nie zapisałem sobie jej nazwiska, a po latach nie byłem sobie w stanie przypomnieć.
  9. martynoi
    martynoi (09.12.2011 20:49)
    Piekna wedrowka z cyklu "Cudze chwalicie ..." pozdrawiam,
  10. siuniek
    siuniek (09.12.2011 11:50)
    Maria Zankowiecka - pochowana na bajkowym cmentarzu.