Otrzymane komentarze dla użytkownika bartek_sleczka, strona 613

Przejdź do głównej strony użytkownika bartek_sleczka

  1. kuniu_ock
    kuniu_ock (25.05.2010 6:22)
    Może to i śmiesznie zabrzmi.. Nigdy nie byłem jakimś tępicielem B&W, ale też jakimś mega-zwolennikiem nie byłem. Podejście do sprawy mam jak do sprawy gatunków muzyki - nie mam ulubionego gatunku, w każdym gatunku przecież znajdzie się tak wypasiony, jak i kichowaty utworek. Dlatego na pytanie "Czego słuchasz?" odpowiadam zwykle: "Szumu wentylatora komputerowego", po chwili dodaję - "Wszystkiego, jeśli mowa o muzyce." Podobnie z fotografią, grafiką, rzeźbą itp. Na pewno komponując fotkę B&W trzeba troszkę inaczej spojrzeć na kadr (światło itp itd), niż przy fotce kolorowej. No ale nagadałem się, a chodziło mi o to, że jednak ta dyskusja zaciekawiła mnie fotografią B&W (od której wcale nie stroniłem, mimo iż "świat jest kolorowy" :P) i też sobie poeksperymentuję troszkę, jak tylko znajdę czas oczywiście :P
    Może wyszperam w czeluściach dysku kilka moich B&W fot zrobionych jeszcze starym Kodakiem (tak tak, TYM Kodakiem :P więc spodziewajcie się szumów morskich :P).
  2. kuniu_ock
    kuniu_ock (25.05.2010 4:56)
    Sławku, to nie w tych książkach się naczytałem, tylko tknęło mnie stwierdzenie, że malarstwo to tylko kolorowe. Książek jeszcze nie ruszyłem.
    ok, później się odezwę, czas iść do pracy.
  3. kuniu_ock
    kuniu_ock (25.05.2010 4:45)
    Pewnie, że kolorowe :) Sztormu nie musi być, wystarczy, że trochę chmur będzie i morze robi się ołowianoszare. Wiem co nieco o tym ;) Więc spokojnie możesz plusować, Sławku :)
  4. kuniu_ock
    kuniu_ock (25.05.2010 4:38)
    :D
  5. pt.janicki
    pt.janicki (24.05.2010 23:42)
    ...z zewnątrz zachęca...
  6. lmichorowski
    lmichorowski (24.05.2010 23:37)
    Helikonia?
  7. pt.janicki
    pt.janicki (24.05.2010 23:35)
    ...uśmiechnięty wieloryb?
  8. pt.janicki
    pt.janicki (24.05.2010 23:34)
    ...ja podejrzewam, że Voyager rozpoznaje modele samolotów nawet po lakierze... :-) ...
  9. pt.janicki
    pt.janicki (24.05.2010 23:32)
    ...ale słupy po lewej i zbrojenia sugerują rozwój przedsięwzięcia...
  10. pt.janicki
    pt.janicki (24.05.2010 23:30)
    ...nie tylko tajemnicze rysunki mogą być atrakcją płaskowyżu...