Otrzymane komentarze dla użytkownika hooltayka, strona 1801

Przejdź do głównej strony użytkownika hooltayka

  1. pt.janicki
    pt.janicki (22.04.2013 20:47)
    ...na powitanie odpowiadamy życzliwym "Hej!"...
  2. czarmir1
    czarmir1 (21.04.2013 16:21)
    Dzięki za info, to tylko potwierdziło moje przypuszczenia. Nie dam się naciągnąć :-)
  3. czarmir1
    czarmir1 (21.04.2013 16:18)
    Dziękuję bardzo :-)
    Ogólnie Irenko staram się jak najkrócej sypiać w czasie moich wakacyjnych wypadów (szkoda czasu), a aparat wypuszczam z rąk tylko podczas kąpieli ;-)
  4. czarmir1
    czarmir1 (21.04.2013 16:15)
    Kiedyś słyszałem taki dowcip jak to jeden gościu pojechał na takie pierwsze wypasione wakacje i po powrocie opowiadał koledze jaki miał luksus w pokoju, jaka super łazienka z wszelkimi wodotryskami. W pewnej chwili kolega mówi:
    - no to trzeba było się wykąpać
    odpowiedź:
    - no właśnie..., dlatego nie mogłem się tej soboty doczekać... ;-) :D
  5. czarmir1
    czarmir1 (21.04.2013 16:11)
    Lecę już 23 kwietnia, a powrót 12 maja (właśnie się pakuję) :-)
  6. czarmir1
    czarmir1 (21.04.2013 16:10)
    I to jest ten kolejny powód do dalekich podróży, poznawać smaki świata :-)
  7. czarmir1
    czarmir1 (21.04.2013 16:09)
    Co zrobić ;-) :D
  8. czarmir1
    czarmir1 (21.04.2013 16:08)
    To jest bardzo dobra metoda :-), a kiedyś w Meksyku słyszałem jak jedna pani stwierdziła, że na takie metody to szkoda miejsca w żołądku :D
  9. czarmir1
    czarmir1 (21.04.2013 16:04)
    Tzn. wszystkie podróże w ciągu roku oczywiście :-).
  10. czarmir1
    czarmir1 (21.04.2013 15:58)
    Tys prowda :-)