Otrzymane komentarze dla użytkownika hooltayka, strona 1801
Przejdź do głównej strony użytkownika hooltayka
-
...na powitanie odpowiadamy życzliwym "Hej!"...
-
Dzięki za info, to tylko potwierdziło moje przypuszczenia. Nie dam się naciągnąć :-)
-
Dziękuję bardzo :-)
Ogólnie Irenko staram się jak najkrócej sypiać w czasie moich wakacyjnych wypadów (szkoda czasu), a aparat wypuszczam z rąk tylko podczas kąpieli ;-)
-
Kiedyś słyszałem taki dowcip jak to jeden gościu pojechał na takie pierwsze wypasione wakacje i po powrocie opowiadał koledze jaki miał luksus w pokoju, jaka super łazienka z wszelkimi wodotryskami. W pewnej chwili kolega mówi:
- no to trzeba było się wykąpać
odpowiedź:
- no właśnie..., dlatego nie mogłem się tej soboty doczekać... ;-) :D
-
Lecę już 23 kwietnia, a powrót 12 maja (właśnie się pakuję) :-)
-
I to jest ten kolejny powód do dalekich podróży, poznawać smaki świata :-)
-
Co zrobić ;-) :D
-
To jest bardzo dobra metoda :-), a kiedyś w Meksyku słyszałem jak jedna pani stwierdziła, że na takie metody to szkoda miejsca w żołądku :D
-
Tzn. wszystkie podróże w ciągu roku oczywiście :-).
-
Tys prowda :-)
-
...na powitanie odpowiadamy życzliwym "Hej!"...
-
Dzięki za info, to tylko potwierdziło moje przypuszczenia. Nie dam się naciągnąć :-)
-
Dziękuję bardzo :-)
Ogólnie Irenko staram się jak najkrócej sypiać w czasie moich wakacyjnych wypadów (szkoda czasu), a aparat wypuszczam z rąk tylko podczas kąpieli ;-) -
Kiedyś słyszałem taki dowcip jak to jeden gościu pojechał na takie pierwsze wypasione wakacje i po powrocie opowiadał koledze jaki miał luksus w pokoju, jaka super łazienka z wszelkimi wodotryskami. W pewnej chwili kolega mówi:
- no to trzeba było się wykąpać
odpowiedź:
- no właśnie..., dlatego nie mogłem się tej soboty doczekać... ;-) :D -
Lecę już 23 kwietnia, a powrót 12 maja (właśnie się pakuję) :-)
-
I to jest ten kolejny powód do dalekich podróży, poznawać smaki świata :-)
-
Co zrobić ;-) :D
-
To jest bardzo dobra metoda :-), a kiedyś w Meksyku słyszałem jak jedna pani stwierdziła, że na takie metody to szkoda miejsca w żołądku :D
-
Tzn. wszystkie podróże w ciągu roku oczywiście :-).
-
Tys prowda :-)