Otrzymane komentarze dla użytkownika hooltayka, strona 1754

Przejdź do głównej strony użytkownika hooltayka

  1. hooltayka
    hooltayka (03.05.2013 6:40)
    Oczywiście,jeżeli chce się tu dłużej zostać.
    My tam spędziliśmy niewiele czasu,ale zdążyliśmy nacieszyć się tym miejscem.
    Za darmo-)
  2. hooltayka
    hooltayka (03.05.2013 6:38)
    Kiedy zwiedzaliśmy południowo-zachodnią część Lombok,pogoda dopisywała-)
  3. hooltayka
    hooltayka (03.05.2013 6:34)
    Dzięki-)
  4. hooltayka
    hooltayka (03.05.2013 6:31)
    Dzięki,koń chyba też:-)
  5. hooltayka
    hooltayka (03.05.2013 6:31)
    Ona tam tak wywijała w tym błocie,że i chyba disko-polo było;-)
  6. hooltayka
    hooltayka (03.05.2013 6:29)
    Zgadzam się-)
  7. hooltayka
    hooltayka (03.05.2013 6:28)
    Woźnica chce zarobić,a koń chyba z tego raczej nic nie ma....
  8. hooltayka
    hooltayka (03.05.2013 6:26)
    Mnie się podobają-)
    Ale uroda to rzecz względna.
  9. hooltayka
    hooltayka (03.05.2013 5:57)
    Zgadza się-)
    Ja uwielbiam ryby i owoce morza,a tego nie brakowało.
  10. hooltayka
    hooltayka (03.05.2013 5:56)
    Turystów trzeba jakoś przyciągnąć-)