Otrzymane komentarze dla użytkownika hooltayka, strona 1754
Przejdź do głównej strony użytkownika hooltayka
-
-
Kiedy zwiedzaliśmy południowo-zachodnią część Lombok,pogoda dopisywała-)
-
Dzięki-)
-
Dzięki,koń chyba też:-)
-
Ona tam tak wywijała w tym błocie,że i chyba disko-polo było;-)
-
Zgadzam się-)
-
Woźnica chce zarobić,a koń chyba z tego raczej nic nie ma....
-
Mnie się podobają-)
Ale uroda to rzecz względna.
-
Zgadza się-)
Ja uwielbiam ryby i owoce morza,a tego nie brakowało.
-
Turystów trzeba jakoś przyciągnąć-)
-
Kiedy zwiedzaliśmy południowo-zachodnią część Lombok,pogoda dopisywała-)
-
Dzięki-)
-
Dzięki,koń chyba też:-)
-
Ona tam tak wywijała w tym błocie,że i chyba disko-polo było;-)
-
Zgadzam się-)
-
Woźnica chce zarobić,a koń chyba z tego raczej nic nie ma....
-
Mnie się podobają-)
Ale uroda to rzecz względna. -
Zgadza się-)
Ja uwielbiam ryby i owoce morza,a tego nie brakowało. -
Turystów trzeba jakoś przyciągnąć-)

My tam spędziliśmy niewiele czasu,ale zdążyliśmy nacieszyć się tym miejscem.
Za darmo-)