Otrzymane komentarze dla użytkownika hooltayka, strona 1706

Przejdź do głównej strony użytkownika hooltayka

  1. eli_ko
    eli_ko (13.05.2013 18:31)
    Wspaniała podróż, przepiękne zdjęcia, do pozazdroszczenia :)
  2. eli_ko
    eli_ko (13.05.2013 17:58)
    świetna parka :)
  3. eli_ko
    eli_ko (13.05.2013 17:57)
    niesamowite !
  4. eli_ko
    eli_ko (13.05.2013 17:53)
    cudne :)
  5. eli_ko
    eli_ko (13.05.2013 17:50)
    wspaniale :)
  6. lmichorowski
    lmichorowski (13.05.2013 16:56)
    Też niewykluczone...
  7. pt.janicki
    pt.janicki (13.05.2013 16:53)
    ...jak w Woodstock...
  8. pt.janicki
    pt.janicki (13.05.2013 16:39)
    ...każda z postaci swój dzwon posiada ..... :-) ...
  9. czadnik
    czadnik (13.05.2013 15:29)
    Łezki
  10. voyager747
    voyager747 (13.05.2013 14:06)
    no co Ty, ja nie będę :)