Otrzymane komentarze dla użytkownika hooltayka, strona 1688

Przejdź do głównej strony użytkownika hooltayka

  1. hooltayka
    hooltayka (19.05.2013 4:32)
    Prawda?
    Tylko go przytulić:-)
  2. hooltayka
    hooltayka (19.05.2013 4:30)
    Może to jakaś gadzina zamieniona w góry-)
  3. hooltayka
    hooltayka (19.05.2013 4:29)
    Fakt,ryk silnika był okropny.
    Ale dzięki temu mieliśmy piękne wschody i zachody słońca:-)
  4. hooltayka
    hooltayka (19.05.2013 4:25)
    To nie latało,a pływało:-)
    Nawet się nie rozleciało-)
  5. hooltayka
    hooltayka (19.05.2013 4:22)
    Na"Titanicu"chyba bym się strasznie nudziła-)
    Nie ma to jak takie jachty.
  6. hooltayka
    hooltayka (19.05.2013 4:20)
    Od czego jest wyobraźnia-)
  7. pt.janicki
    pt.janicki (18.05.2013 23:08)
    ...tyle że obudzić się trzeba a to boli czasami ... :-) .. .
  8. pt.janicki
    pt.janicki (18.05.2013 22:26)
    ...a mówi się, że fotografowanie to tanie hobby - oczywiście nie biorąc kosztów sprzętu pod uwagę ... :-) ...
  9. pt.janicki
    pt.janicki (18.05.2013 22:21)
    ...a w tyle głowy cerkiew...
  10. pt.janicki
    pt.janicki (18.05.2013 22:17)
    ...a jak pociąg się spóźni, to artyści grają żywsze kawałki?...