Otrzymane komentarze dla użytkownika mapew, strona 342

Przejdź do głównej strony użytkownika mapew

  1. snickers1958
    snickers1958 (17.11.2013 21:19)
    Piękny, piękny i młyńskie koło na dole. Perełka.
  2. snickers1958
    snickers1958 (17.11.2013 21:05)
    Konsoliduję się z Irenką w 100%. Dziękuję bardzo za uśmiech na mojej twarzy. Pozdrawiam serdecznie.
  3. snickers1958
    snickers1958 (17.11.2013 20:57)
    Egzotyczny słupek.
  4. snickers1958
    snickers1958 (17.11.2013 20:52)
    Ależ śliczne ujęcie. Pstryknąłeś w pręciki?
  5. snickers1958
    snickers1958 (17.11.2013 20:49)
    Jestem zauroczony a z drugiej strony onieśmielony tym pięknem.
  6. snickers1958
    snickers1958 (17.11.2013 20:45)
    Stwórca wiedział co czyni dając nam takie widoki.
  7. snickers1958
    snickers1958 (17.11.2013 20:41)
    Woooow.
  8. snickers1958
    snickers1958 (17.11.2013 20:41)
    Dla tych mocno czerwonych to chyba apogeum?
  9. snickers1958
    snickers1958 (17.11.2013 20:40)
    Aż zabolał mnie ten polbruk w tej scenerii kwiecistej.
  10. snickers1958
    snickers1958 (17.11.2013 20:38)
    Zgadzam się z treize. Te w środku wręcz podskakują.