Otrzymane komentarze dla użytkownika mapew, strona 342
Przejdź do głównej strony użytkownika mapew
-
Piękny, piękny i młyńskie koło na dole. Perełka.
-
Konsoliduję się z Irenką w 100%. Dziękuję bardzo za uśmiech na mojej twarzy. Pozdrawiam serdecznie.
-
Egzotyczny słupek.
-
Ależ śliczne ujęcie. Pstryknąłeś w pręciki?
-
Jestem zauroczony a z drugiej strony onieśmielony tym pięknem.
-
Stwórca wiedział co czyni dając nam takie widoki.
-
Woooow.
-
Dla tych mocno czerwonych to chyba apogeum?
-
Aż zabolał mnie ten polbruk w tej scenerii kwiecistej.
-
Zgadzam się z treize. Te w środku wręcz podskakują.
-
Piękny, piękny i młyńskie koło na dole. Perełka.
-
Konsoliduję się z Irenką w 100%. Dziękuję bardzo za uśmiech na mojej twarzy. Pozdrawiam serdecznie.
-
Egzotyczny słupek.
-
Ależ śliczne ujęcie. Pstryknąłeś w pręciki?
-
Jestem zauroczony a z drugiej strony onieśmielony tym pięknem.
-
Stwórca wiedział co czyni dając nam takie widoki.
-
Woooow.
-
Dla tych mocno czerwonych to chyba apogeum?
-
Aż zabolał mnie ten polbruk w tej scenerii kwiecistej.
-
Zgadzam się z treize. Te w środku wręcz podskakują.