Otrzymane komentarze dla użytkownika mapew, strona 1342
Przejdź do głównej strony użytkownika mapew
-
Marku, to była długa podróż w Twoim towarzystwie, spod Tatr, przez Spisz do Londynu. To wielka dla mnie przyjemność, że znalazłeś podczas niej tyyyyyle momentów do wyrażenia swojego uznania! Dziękuję!
-
Dziękuję za odwiedziny i singapurski plusik. Widzę, że chyba przybyło zdjęć z Twojej ekwadorskiej wyprawy. Postaram się tam wstąpić w najbliższych dniach. Pozdrawiam.
-
Pamietam jeszcze z przeszlosci, ze nasze trasy po Turcji sie w kilku miejscach przeciely. O opublikowaniu mojej podrozy po tym kraju myslalem juz od jakiegos czasu, i wreszcie teraz korzystajac z chwili czasu mi sie to udalo. Turcja jest dosc popularnym kierunkiem dla wielu z nas, wiec nawet na Kolumberze jest sporo materialu an temat tego kraju. Niemniej Turcja jest tak wielka i bogata w kulture i krajobrazy, ze nie sposob ja zobaczyc cala, wiec w zaleznosci od czasu i zainteresowan, kazdy ma zwykle cos ekstra do zaprezentowania, ja tez :-)
Dzieki za odwiedziny :-)
-
do kapelusza trzeba "wrosnac" :-)
-
i chce ugryzc
-
chyba taka, jak jej wlasciciel
-
:-)
-
... a wiec trafiles prawie w sedno - pisanka-psianka :-)
-
tez zólte owoce nazywaly sie pepino (po polsku wg. wikipedii: Psianka melonowa)
-
wszystko, co potrzebne
-
Marku, to była długa podróż w Twoim towarzystwie, spod Tatr, przez Spisz do Londynu. To wielka dla mnie przyjemność, że znalazłeś podczas niej tyyyyyle momentów do wyrażenia swojego uznania! Dziękuję!
-
Dziękuję za odwiedziny i singapurski plusik. Widzę, że chyba przybyło zdjęć z Twojej ekwadorskiej wyprawy. Postaram się tam wstąpić w najbliższych dniach. Pozdrawiam.
-
Pamietam jeszcze z przeszlosci, ze nasze trasy po Turcji sie w kilku miejscach przeciely. O opublikowaniu mojej podrozy po tym kraju myslalem juz od jakiegos czasu, i wreszcie teraz korzystajac z chwili czasu mi sie to udalo. Turcja jest dosc popularnym kierunkiem dla wielu z nas, wiec nawet na Kolumberze jest sporo materialu an temat tego kraju. Niemniej Turcja jest tak wielka i bogata w kulture i krajobrazy, ze nie sposob ja zobaczyc cala, wiec w zaleznosci od czasu i zainteresowan, kazdy ma zwykle cos ekstra do zaprezentowania, ja tez :-)
Dzieki za odwiedziny :-) -
do kapelusza trzeba "wrosnac" :-)
-
i chce ugryzc
-
chyba taka, jak jej wlasciciel
-
:-)
-
... a wiec trafiles prawie w sedno - pisanka-psianka :-)
-
tez zólte owoce nazywaly sie pepino (po polsku wg. wikipedii: Psianka melonowa)
-
wszystko, co potrzebne