Otrzymane komentarze dla użytkownika mapew, strona 1342

Przejdź do głównej strony użytkownika mapew

  1. pt.janicki
    pt.janicki (23.01.2010 21:29)
    Marku, to była długa podróż w Twoim towarzystwie, spod Tatr, przez Spisz do Londynu. To wielka dla mnie przyjemność, że znalazłeś podczas niej tyyyyyle momentów do wyrażenia swojego uznania! Dziękuję!
  2. lmichorowski
    lmichorowski (23.01.2010 20:25)
    Dziękuję za odwiedziny i singapurski plusik. Widzę, że chyba przybyło zdjęć z Twojej ekwadorskiej wyprawy. Postaram się tam wstąpić w najbliższych dniach. Pozdrawiam.
  3. s.wawelski
    s.wawelski (23.01.2010 18:40)
    Pamietam jeszcze z przeszlosci, ze nasze trasy po Turcji sie w kilku miejscach przeciely. O opublikowaniu mojej podrozy po tym kraju myslalem juz od jakiegos czasu, i wreszcie teraz korzystajac z chwili czasu mi sie to udalo. Turcja jest dosc popularnym kierunkiem dla wielu z nas, wiec nawet na Kolumberze jest sporo materialu an temat tego kraju. Niemniej Turcja jest tak wielka i bogata w kulture i krajobrazy, ze nie sposob ja zobaczyc cala, wiec w zaleznosci od czasu i zainteresowan, kazdy ma zwykle cos ekstra do zaprezentowania, ja tez :-)

    Dzieki za odwiedziny :-)
  4. mapew
    mapew (23.01.2010 16:38)
    do kapelusza trzeba "wrosnac" :-)
  5. mapew
    mapew (23.01.2010 16:34)
    i chce ugryzc
  6. mapew
    mapew (23.01.2010 16:29)
    chyba taka, jak jej wlasciciel
  7. mapew
    mapew (23.01.2010 16:25)
    :-)
  8. mapew
    mapew (23.01.2010 16:25)
    ... a wiec trafiles prawie w sedno - pisanka-psianka :-)
  9. mapew
    mapew (23.01.2010 16:24)
    tez zólte owoce nazywaly sie pepino (po polsku wg. wikipedii: Psianka melonowa)
  10. mapew
    mapew (23.01.2010 15:41)
    wszystko, co potrzebne