Otrzymane komentarze dla użytkownika mapew, strona 1294

Przejdź do głównej strony użytkownika mapew

  1. dino
    dino (12.02.2010 16:24)
    mam zamiar reaktywować serię.....

    zacznę od prawie końca... "Dino u źródeł Amazonki"..... a skończę na "Dino wśród łowców kangurów"......
  2. dino
    dino (12.02.2010 16:22)
    duży rośnij...... ogonku !!! :)
  3. dino
    dino (12.02.2010 16:21)
    chadza, chadza....i drinki z lemon ants pije..... :))
  4. mapew
    mapew (12.02.2010 16:21)
    ...i bez statywu - ale moglem oprzec sie o rame okienna w moim pokoju hotelowym :-)
    Swiatlo tez nie bylo zbyt dobre bo to juz bylo ok. godz. 17 a dzien byl pochmurny.
    Ale wysokie ISO troche mnie ratowalo (no i dlugi czas naswietlania - zbyt dlugi, co
    poznac po niezbyt ostrym koliberku ;-)
  5. dino
    dino (12.02.2010 16:19)
    ha....mam takie małpki.... :)
  6. dino
    dino (12.02.2010 16:19)
    pewnie się nie skusi.....
  7. dino
    dino (12.02.2010 16:18)
    tak..... najlepiej niczego nie dotykać....
  8. dino
    dino (12.02.2010 16:17)
    wygląda jak kwatek z ciasta :)
  9. dino
    dino (12.02.2010 16:16)
    to może to jest "z"........
  10. dino
    dino (12.02.2010 16:16)
    jak się taka przyklei do pleców..... to tylko maczeta pomaga..... :))