Otrzymane komentarze dla użytkownika mapew, strona 1294
Przejdź do głównej strony użytkownika mapew
-
-
duży rośnij...... ogonku !!! :)
-
chadza, chadza....i drinki z lemon ants pije..... :))
-
...i bez statywu - ale moglem oprzec sie o rame okienna w moim pokoju hotelowym :-)
Swiatlo tez nie bylo zbyt dobre bo to juz bylo ok. godz. 17 a dzien byl pochmurny.
Ale wysokie ISO troche mnie ratowalo (no i dlugi czas naswietlania - zbyt dlugi, co
poznac po niezbyt ostrym koliberku ;-)
-
ha....mam takie małpki.... :)
-
pewnie się nie skusi.....
-
tak..... najlepiej niczego nie dotykać....
-
wygląda jak kwatek z ciasta :)
-
to może to jest "z"........
-
jak się taka przyklei do pleców..... to tylko maczeta pomaga..... :))
-
duży rośnij...... ogonku !!! :)
-
chadza, chadza....i drinki z lemon ants pije..... :))
-
...i bez statywu - ale moglem oprzec sie o rame okienna w moim pokoju hotelowym :-)
Swiatlo tez nie bylo zbyt dobre bo to juz bylo ok. godz. 17 a dzien byl pochmurny.
Ale wysokie ISO troche mnie ratowalo (no i dlugi czas naswietlania - zbyt dlugi, co
poznac po niezbyt ostrym koliberku ;-) -
ha....mam takie małpki.... :)
-
pewnie się nie skusi.....
-
tak..... najlepiej niczego nie dotykać....
-
wygląda jak kwatek z ciasta :)
-
to może to jest "z"........
-
jak się taka przyklei do pleców..... to tylko maczeta pomaga..... :))
zacznę od prawie końca... "Dino u źródeł Amazonki"..... a skończę na "Dino wśród łowców kangurów"......