Otrzymane komentarze dla użytkownika pt.janicki, strona 411
Przejdź do głównej strony użytkownika pt.janicki
-
czasem mały więcej może niż ten wielki, więc żółta rzeka w Łagiewnikach swój urok również ma !
-
..tu mi się podoba !
-
Miła ta Piotra jesień.....;)
-
Piotrze, wielkie dzieki za wizytę i bardzo fajne komentarze :)
-
Jak widzisz Piotrze Londyn pochłania mnie całkowicie. Ogromne podziękowania za fantastyczne zdjęcia, opisy, komentarze i opis wstępny. Fajne przemyślenia. Pozdrawiam.
-
To znaczy się lokomotywy ROBERT już nie ma?
-
++++++++++ -:)
-
Lubiłem te impresje w Londynie.
-
Patrzę na to wszystko i zadaję sobie pytanie, gdzie są wszystkie moje zdjęcia z Londynu? Koszmar utraty archiwum!
-
Pięknie ujęte aż się zastanawiam nad tym czy możliwe by było zapożyczanie pewnych fotografii do uzupełnienia swoich kolekcji oczywiście ze wzmianką o autorstwie fotografii. Czy Kolumerka i właściciele fotek nie mieli by nic przeciw temu? Strasznie mnie rajcują zdjęcia " Ogórka i Ołówka ", których mam kilka pod taką nazwą podróży? Co Ty na to Piotr i Drodzy Kolumberowicze?
-
czasem mały więcej może niż ten wielki, więc żółta rzeka w Łagiewnikach swój urok również ma !
-
..tu mi się podoba !
-
Miła ta Piotra jesień.....;)
-
Piotrze, wielkie dzieki za wizytę i bardzo fajne komentarze :)
-
Jak widzisz Piotrze Londyn pochłania mnie całkowicie. Ogromne podziękowania za fantastyczne zdjęcia, opisy, komentarze i opis wstępny. Fajne przemyślenia. Pozdrawiam.
-
To znaczy się lokomotywy ROBERT już nie ma?
-
++++++++++ -:)
-
Lubiłem te impresje w Londynie.
-
Patrzę na to wszystko i zadaję sobie pytanie, gdzie są wszystkie moje zdjęcia z Londynu? Koszmar utraty archiwum!
-
Pięknie ujęte aż się zastanawiam nad tym czy możliwe by było zapożyczanie pewnych fotografii do uzupełnienia swoich kolekcji oczywiście ze wzmianką o autorstwie fotografii. Czy Kolumerka i właściciele fotek nie mieli by nic przeciw temu? Strasznie mnie rajcują zdjęcia " Ogórka i Ołówka ", których mam kilka pod taką nazwą podróży? Co Ty na to Piotr i Drodzy Kolumberowicze?