Otrzymane komentarze dla użytkownika pt.janicki, strona 411

Przejdź do głównej strony użytkownika pt.janicki

  1. eli_ko
    eli_ko (29.10.2013 16:28)
    czasem mały więcej może niż ten wielki, więc żółta rzeka w Łagiewnikach swój urok również ma !
  2. eli_ko
    eli_ko (29.10.2013 16:24)
    ..tu mi się podoba !
  3. aniachal
    aniachal (29.10.2013 12:15)
    Miła ta Piotra jesień.....;)
  4. bkrystina
    bkrystina (29.10.2013 11:56)
    Piotrze, wielkie dzieki za wizytę i bardzo fajne komentarze :)
  5. snickers1958
    snickers1958 (29.10.2013 10:51)
    Jak widzisz Piotrze Londyn pochłania mnie całkowicie. Ogromne podziękowania za fantastyczne zdjęcia, opisy, komentarze i opis wstępny. Fajne przemyślenia. Pozdrawiam.
  6. snickers1958
    snickers1958 (29.10.2013 10:48)
    To znaczy się lokomotywy ROBERT już nie ma?
  7. snickers1958
    snickers1958 (29.10.2013 10:47)
    ++++++++++ -:)
  8. snickers1958
    snickers1958 (29.10.2013 10:45)
    Lubiłem te impresje w Londynie.
  9. snickers1958
    snickers1958 (29.10.2013 10:41)
    Patrzę na to wszystko i zadaję sobie pytanie, gdzie są wszystkie moje zdjęcia z Londynu? Koszmar utraty archiwum!
  10. snickers1958
    snickers1958 (29.10.2013 10:39)
    Pięknie ujęte aż się zastanawiam nad tym czy możliwe by było zapożyczanie pewnych fotografii do uzupełnienia swoich kolekcji oczywiście ze wzmianką o autorstwie fotografii. Czy Kolumerka i właściciele fotek nie mieli by nic przeciw temu? Strasznie mnie rajcują zdjęcia " Ogórka i Ołówka ", których mam kilka pod taką nazwą podróży? Co Ty na to Piotr i Drodzy Kolumberowicze?